Forumski brak

Naišao sam na nju, na ovom Forumu. Lepa je. Fina. Inteligentna. Prvi deo nika joj je bezobrazan. Lepe oči, lepo lice, duga kosa. Dobar stil oblačenja. Kad je potrebno, ume da se brani sama.

Poslao sam joj pp. Uzvratila je. Dopisivali se neko vreme. Dala mi je svoj broj telefona. Pocinje sa 064 312 ****. Živi blizu mene. Otišli na kafu u Dučić kafeu, u centru Velikog parka. Pričali, bolje se upoznali. Krenuli u šetnju Šumaricama, obilazili spomenike, muzej, jezero.

Prvi put poljubili, označili početak veze. Vidjali se češće. Posle dve godine veze, verio sam je. Rekla je DA, i otišao sam sa Foruma, napustio faks, kupio sam plac blizu neke šume, na nekoj livadi, ogradio, pustio ovce, nabavio dva psa, jednu mačku, stavio tu neku montažnu kuću, napravio joj dva deteta da se igraju sa ovcama. Ona i dalje čita knjige, ja radim, idem u lov, idem jednom mesečno do grada u nabavku sa XC90 D5, zbog terena. Voda iz bunara, solarne ćelije na krovu, alfa šporet na drva, doručak sir, kajmak, paradajz, suvo meso iz sušnice iza kuće. Baštica fina, bela ograda, plastenik iza kuće, vinograd na brdu, na tremu okačena mreža za spavanje, mini biblioteka za nju. Ja satelitski internet, lap top. Kamin za romantiku, agregat za struju, da slušamo ploču koja pucketa, dok cirkamo moje domaće, suvo, stono vino, i jedemo kačkavalj iz Maksija, koji je udaljen 20km krševitim putem.

Rano ujutru idem na pecanje. Ostavim štapove za pecanje neko vreme, zatim idem u lov. Sa plenom se vraćam kući. Čula je zvuk auta. Izašla u prelepoj spavaćici koju sam joj kupio za rodjendan, i dočekala me poljupcem na vratima. Uzela je ribu, ocistila i spremila za jelo. Onako umornog me videla deca. Potrčala ka meni, u zagrljaj. Ona sve to zadovoljno gleda i nije joj žao što je napustila civilizaciju zbog svega ovoga. Nije joj isto kao pre. Pre je kupovala hleb, sada ga peče u 6 ujutru. Pre je kupovala mleko, sada muze kravu koju sam joj kupio za godišnjicu braka. Pre je kupovala Fetu sir, sada pravi sir. Pre je kupovala ajvar, sada ga pravi. Pomažem joj. Zajedno čistimo papriku. Zajedno peremo krastavce i stavljamo u tegle, zajedno čistimo kokoš kad ih koljemo. Volimo se, bre.
 
kuca.jpg
 

Back
Top