ФК Борац Бањалука

Koje sadržaje najradije pratite na temi FK Borac:

  • Detaljne najave derbi utakmica

  • Aktuelne rezultate i izvještaje

  • Snimke utakmica u tekućoj sezone

  • Podsjetnik na istoriju Borca slikom i riječju

  • Snimke najvažnijih utakmica kluba u istoriji

  • Izdanja navijača Borca u slikama

  • Marketinške aktivnosti na promociji kluba


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Nova golčina omladinca Davida Vukovića.
Jednom nogom u finalu Kup BiH

IMG_20240403_175116.jpg
 
9 бодова је добра предност али никако није за опуштање. Све у свему драго ми је што видим да Борац полако постаје оно што је требало још одавно......

Јел оживела онлајн продавница ?
Da. I jednom nogom smo u finalu Kupa, ali ne bih govorio prerano da smo uzeli bilo koji trofej.

Počela je prodavnica. Ima u ponudi prve artikle

https://fkborac.net/product-category/muskarci/
 
Чим нуде милион даће више. Они не купују играче који реално вреде милион

Da. I jednom nogom smo u finalu Kupa, ali ne bih govorio prerano da smo uzeli bilo koji trofej.

Počela je prodavnica. Ima u ponudi prve artikle

https://fkborac.net/product-category/muskarci/
Јел шаљу за Србију ? А не видим ни величине где стоје
 
Чим нуде милион даће више. Они не купују играче који реално вреде милион


Јел шаљу за Србију ? А не видим ни величине где стоје
U opisu piše da artikle dostavljaju brzom poštom širom BiH.

Nego druže pusti to, dođi ti u Banjaluku neki vikend, tipa finale Kupa kad bude ili proslava titule i posjetiš šop lično, obiđeš znamenitosti i tako.

Mislim da je za sportske turiste najzanimljivije finale Kupa, tad puštaju himnu BX :per: Da vidiš kako će je dočekati braća
 
Mislim da treba sačekati sa prodajom Davida Vukovića poslije Evrope vrijediće i preko 2 miliona ako nastavi ovako.

Inače 20 godišnji izdanak Borčeve škole, bio na pozajmici u Laktašima, vratili ga nakon evro gola Borcu u Kupu Srpske, sada u 10 utakmica postigao 6 evro golova, slobodnjake puca ko penale, i probio se među najbolje igrače lige, iako na transfermarketu piše vrijednost 100.000, realno klub već ima ponudu od milion evra


Screenshot_1.png
 
Људи иначе волим Борац али га не пратим превише. Видим да је ове сезоне јак? Није ли недавно испао у други круг БиХ премијер лиге?

Да ли Борац може да се смести до ЛЕ? Било би лепо наравно, но, колико реално?
 
Људи иначе волим Борац али га не пратим превише. Видим да је ове сезоне јак? Није ли недавно испао у други круг БиХ премијер лиге?

Да ли Борац може да се смести до ЛЕ? Било би лепо наравно, но, колико реално?
Velika borba se vodi, čekamo neka prvenstva, ali trenutno smo nosioci u kv. za LŠ. To je naravno bitno jer prolaz vodi automatski u najmanju ruku do posljednjeg pretkola LK. A tamo opet bi dobili rivala po mjeri iz ovog šešira Šampiona. Cilj je LK ne baš LE.

Da, ja sam odmah po sastavljanju rostere i utakmice protiv Austrije napisao ovdje to je to, ovo je šampionski tim iako Zrinjski igra istorijsku sezonu a Sarakevo je najviše para spucalo u pojačanja. Vidijelo se to odmah još su bili totalno neuigrani, novi tim.
 
Velika borba se vodi, čekamo neka prvenstva, ali trenutno smo nosioci u kv. za LŠ. To je naravno bitno jer prolaz vodi automatski u najmanju ruku do posljednjeg pretkola LK. A tamo opet bi dobili rivala po mjeri iz ovog šešira Šampiona. Cilj je LK ne baš LE.

Da, ja sam odmah po sastavljanju rostere i utakmice protiv Austrije napisao ovdje to je to, ovo je šampionski tim iako Zrinjski igra istorijsku sezonu a Sarakevo je najviše para spucalo u pojačanja. Vidijelo se to odmah još su bili totalno neuigrani, novi tim.
Навијам за Борац!! Било би лепо видети тај клуб у Европи. У ЛК, како кажеш.
 

Back
Top