EVO DILEME ZA BLOGERE!!!

Koliko je sama priroda polagala pravo na lepotu kao na jedini adut kojim produžava vrstu? Koliko je vizuelno suštinsko u izabiru ženke ili mužjaka, među ljudima, koji će se pariti? Da li je sama inteligencija suvišna? Privilegija usamljenika? Već sama po sebi znak fiziološke degradacije? Da li ružno povlači za sobom izvesnu poruku – Ne prilazi mi, ja sam neuspeli pokušaj prirode nedostojan dalje reprodukcije? Da li ružnoća neminovno ima svoje oduške u nekim drugim kvalitetima?
Budite iskreni i uvidite osnovne obrasce svoga ljudskog ponašanja – onog dubinskog i arhetipskog manira koji se podvlači kao osnova i temelj sadašnje civilizacije. A civilizacija jeste jedna velika sjajna maska koja prekriva i zamazuje.

Evo ovde imamo primer jedne proverene intelektualke.





Zapravo nadprosečno inteligentne žene koja svoja osnovna interesovanja zadovoljava na polju mikrobiologije, nuklearne fizike i genetičke psihologije. Pronalazi vremena i za kuvanje u kom je pravi majstor. Voli snažne, dominantne i uspešne muškarce. Misli da će biti dobra majka.
1. Prićićete joj (prethodno dobro informisani o njenim kvalitetima), ponuditi joj piće u želji da ovo neće biti veza za jedno veče? Jer to je žena vašega života.
2. Više bih voleo da je glupa kao noć, ali lepa kao sjajni dan. Sigurno će biti moja žena i rodiće mi hiljadu dece.
3. Lepo je pričati sa pametnim ženama. Samo, teško je tu dokazivati se kao muškarac. Šifra: Vidimo se u knjižari!
4. Ni ja nisam nešto lep. Nisam zaslužio ništa više!

I još mnogo mogućnosti... Izaberite nešto. Ili dodajte. Pitanje izbora je vrlo delikatno. Lako možete da pogrešite. Pazite – ovde se otkrivaju najskrivenije sklonosti i otkriva se DA L’ SI MUŠKO ILI NISI!!!

NAPOMENA:
Dozvoljeni su i ženama komentari!
:-D :-D ;-)
 
taman sam imala sjajan post o tome kako ni ružni ni lepi ljudi ne moraju biti i pametni, ali pametni ljudi JESU lepi. i ne postoji ružan pametan čovek. zato čitava tvoja teorija pada u vodu.

(u najkraćem, možeš da pokušaš da pronađeš ružnog čoveka/ženu na www.nobelprize.org ili recimo, preko gugl imidžiz probaj sa mikrobiolozima, fizičarima ili psiholozima. ako nađeš osobu jednako zapuštenu ili jednako odbojnu, imaš... ne znam. moje "u pravu si"? a to je dosta, baš dosta ;) )
 
pa, ne znam da li se njegova hipotetička ružnoća može porediti sa ružnoćom onog bića u tekstu bloga...

slika1
slika2

nikada ne bi osvojio titulu mistera, to ne, ali ne možeš da ga u startu proglasiš za ružnog čoveka.
mada, zavisi ŠTA konkretno smatraš pod "ružnim"...

ja sam sasvim ubeđena da je on bio lep.
meni makar deluje lepo. ako je pitanje i da li bih sedela sa njim satima i pričala i pila kafu i udala se za njega i da li bih recimo, mogla da držim njegovu sliku na radnom stolu na poslu, tako da sve kolege vide, da, apsolutno bih. to opet, može imati veze sa lepotom. možda i ne mora.

naravno, fotografija može da prevari. ali i dalje smatram da je Ajnštajn bio lep.
 
Poslednja izmena:
Ljudi, odlični ste!

očajno, stvarno očajno...i to od društva koje kritikuje blogove i tekstove.... ..loše napisano, a o slici da ne govorim.....
Če, Če, Če... Pa mi što smo svesni nečega možemo sebi dopustiti da se poigravamo sa onim što kritikujemo? Oni što pišu ono što kritikujemo jednostavno pišu tako. Stepen svesti o nečemu iz korena menja stvar. U tome je razlika između igre i bezizlazne situacije i granica nečije krute logike u koju je stisnut. Zar ne?
 

Back
Top