Đoković ima probleme

Manga Hilux

Legenda
Moderator
Poruka
69.766

Đoković ima problem psihološke prirode"​

Đoković ima problem psihološke prirode
Foto: Tanjug/AP | "Đoković ima problem psihološke prirode"
Nezavisne novine
Ivan Ljubičić, nekada treći teniser svijeta, nedavno se u intervjuu za "Gazeto delo Sport" dotakeo i forme Novaka Đokovića.

Bivši trener Rodžera Federera je analizirao posljednje rezultate Janika Sinera i Karlosa Alkaraza, dvojca koji je pokazao najveću vitalnost u namjeri da svrgne sa ATP trona Novaka Đokovića.
Hrvatski stručnjak je ubijeđen da će se mnogo toga narednih godina vrtjeti upravo oko Sinera i Alkaraza.
"U ovom trenutku, dok svi pokušavamo da shvatimo na kojoj tački je Novak Đoković, verujem da su Alkaraz i Siner daleko ispred svih ostalih i tu će ostati još mnogo godina. Oni će biti referentna tačka", smatra Ljubičić.
Novak je upravo objavio da se razišao sa trenerom Goranom Ivaniševićem, pitanje je šta će biti njegov naredni korak.

Đoković nema titulu od početka sezone, a Ljubičić je ubijeđen da je u pitanju samo kratkoročna rezultatska kriza.

"Njegov problem je psihološke prirode, sigurno nije zaboravio da igra tenis. Bez sumnje, Nole mora da nađe tu vatru iznutra, ovako mu nešto nedostaje. Navikao nas je da se bori za svaki poen, da osvaja teren centimetar po centimetar i ako nema tog stimulansa, može da bude u problemu. Ipak sam ubijeđen da su njegovi pravi ciljevi ove sezone Rolan Garos, Vimbldon i Olimpijske igre i da će se do tada oporaviti", zaključio je Ljubičić.

https://www.nezavisne.com/sport/tenis/Djokovic-ima-problem-psiholoske-prirode/825643
 
Čovek tamo stariji po 15 godina od igrača sa kojima igra, osvojio sve što je mogao, tata ove igra za vek vekova i još se pitaju što mu nekad fali motivacije. Mnogi bi u njegovim godinama plovili na jahtama i boleo bi ih ceo ku*ac da se uopšte znoje i dalje.
 
Manga njegov problem moze iskljucivo biti zena(ja ne znam njihovu relaciju sa njom)samo to!
On je bre fenomen sporta.Ako uspe privatno da se izbori sa problemima vraca se opet godinu dve da ubija ove mlade.
Ja verujem da se veliki sampioni uvek vrate ali bas uvek.
Ocekujem Rafu sa sljemom,bezbroj zavoja oko ruku,steznjaka,sa grcem na licu,u bolovima i Novaka da igraju finale Rolan Garosa.
 
Veoma je očigledno da Nole samo tempira formu za OI pošto je to jedino ostalo u njegovom repertoaru što nije dostigao ...

Najviše GS-a, Davis Cup, rekorder u mnogim stvarima za ATP .. još samo zlato sa OI i onda lepo sa Jelenom i decom negde na odmor i sasvim zasluženu penziju.
 
Manga njegov problem moze iskljucivo biti zena(ja ne znam njihovu relaciju sa njom)samo to!
On je bre fenomen sporta.Ako uspe privatno da se izbori sa problemima vraca se opet godinu dve da ubija ove mlade.
Ja verujem da se veliki sampioni uvek vrate ali bas uvek.
Ocekujem Rafu sa sljemom,bezbroj zavoja oko ruku,steznjaka,sa grcem na licu,u bolovima i Novaka da igraju finale Rolan Garosa.
juka brt , ima prilično nepoznanica po tom pitanju , a i dobro je što svoj život čuvaju daleko od javnosti
nego oko produžetka karijere , eno ga Marej izjavio ima da igra i sa jednim kukom, a i taj proteza, dok on misli da treba
 
juka brt , ima prilično nepoznanica po tom pitanju , a i dobro je što svoj život čuvaju daleko od javnosti
nego oko produžetka karijere , eno ga Marej izjavio ima da igra i sa jednim kukom, a i taj proteza, dok on misli da treb

svi njegovi postupci navode na to da je u pitanju olimpijada :ok:
Nesto ga rovari iznutra ali sredit ce on to on je najveci sampion na svetu.
Monte carlo ce do 3/4 runde pa ce Rim skoro do kraja,Madrid ako igra jos bolje i finale Pariza.Stari je to lisac.Njemu treba Pariz.
Sad ce malo skoknut do Visokog ona cuda dole piramide energije trte mrte i vraca se bre on.
A i ovaj Medjed da odbrani Maiami i sve ok.
 
Ja kazem da kulira,nece da baca vise pare na trenera,druzice se za zimonjicem i zabole ga dokle potraje,to sto bi vi voleli da je tako znacilo bi da nije svestan kraja i godina
sipak njega zabole.
da ga zabole ne bi se vise takmicio.
on zeli da napravi rekorde koji ce se tesko dostici i to mu ne ide od ruke i zato je toliko nervozan.
 
Poslednja izmena:
juka brt , ima prilično nepoznanica po tom pitanju , a i dobro je što svoj život čuvaju daleko od javnosti
nego oko produžetka karijere , eno ga Marej izjavio ima da igra i sa jednim kukom, a i taj proteza, dok on misli da treba
Novak nije lud.
Zna da ce prva ozbiljnija povrea ne daj Boze biti i kraj.
Cilj mu je medalja na Igrama u parizu i to ne krije.
Hoce li igrati i posle toga?
Ne znam. Ne verujem. Mislim da nece glumiti Dzimija Konorsa.
Taj je igrao i sa 42 godine na seriji 250 i osvajao dodudse po USA i Tel Avivu.
Novak to nece raditi da bi jurio brojke.
 

Back
Top