Da li izbegavate plastiku?

Meni hteli da naplate kesu za nove patike. Ja stavio patike oko vrata a kutiju u prvu kantu.
Nije mi baš bila prilika da ih vežem oko vrata. :confused:

S jedne strane trebaju mi za đubre, a opet se polako navikavam da nosim platnene kese. Skoro sam kupila ko zna koju na kasi jer su mi se te plastične smučile. Jesu 10x skuplje ali ih i koristiš više od 10x.
Uvek zaboravim pa sam počela sve platnene koje imam da držim u gepeku i kada mi se skupe u kuhinji, samo ih spakujem i vratim u gepek.
 
Nije mi baš bila prilika da ih vežem oko vrata. :confused:

S jedne strane trebaju mi za đubre, a opet se polako navikavam da nosim platnene kese. Skoro sam kupila ko zna koju na kasi jer su mi se te plastične smučile. Jesu 10x skuplje ali ih i koristiš više od 10x.
Uvek zaboravim pa sam počela sve platnene koje imam da držim u gepeku i kada mi se skupe u kuhinji, samo ih spakujem i vratim u gepek.
Ima one neke lagane, najlonske što su jako izdržive a mogu da se sklope ko paklo cigara.
 
Ima one neke lagane, najlonske što su jako izdržive a mogu da se sklope ko paklo cigara.
Da, te su praktične za torbu.
Imam par iz Lidla i neke velike iz Maxija mislim, nisam sigurna. E da, i neke Wiskas.
E pa ovako, ja sam jedno vreme uzimala u prodavnicama one papirne kese sve dok mi nije doku*cilo jer lako pucaju tj cepaju se, jos i ako uzmem nesto zaledjeno onda ode sve u tri lepe.
Te su praktične samo u američkim filmovima.
 
Da da, naplatali mi danas kesu u Intersportu nešto božemesačuvaj! Rekla sam ćerci da je čuva za Božić, Novu, Vaskrs, Uskrs, Hanuku, Bajram, Osmi mart, dan mladih gorana i skupštinu stanara.
Ko da nosi ceger nonstop sa sobom? Mnogo puta mi se desilo da po ko zna koji put moram uzeti kesu u prodavnici jer u prolazu svratim do prodavnice. Ali ih iskoristm kao kese za đubre za kante, ne kupujem kese za smeće.
 
Ko da nosi ceger nonstop sa sobom? Mnogo puta mi se desilo da po ko zna koji put moram uzeti kesu u prodavnici jer u prolazu svratim do prodavnice. Ali ih iskoristm kao kese za đubre za kante, ne kupujem kese za smeće.
Isto. Nekada se setim pa ponesem platnenu u torbi kada znam da ću pri povratku s posla svratiti u prodavnicu.
S tim da većinom koristim kola onda ih držim u gepeku.
 
Ko da nosi ceger nonstop sa sobom? Mnogo puta mi se desilo da po ko zna koji put moram uzeti kesu u prodavnici jer u prolazu svratim do prodavnice. Ali ih iskoristm kao kese za đubre za kante, ne kupujem kese za smeće.
Ja uzmem kutiju ili gajbicu jednom me pojurio radnik obezbeđenja u lidlu kao koga sam pitao. Rekoh hoćeš batine sada ili odmah okrenuo se na drugu stranu. Inače niko ništa ne pita.
 

Back
Top