Da li biste bili zadovoljni svojim životom da...

Mnogi od vas ste me nasmijali :D
Ne duvam.
Nisam mračna osoba.
Samo mi je palo napamet to u toku čitanja knjige, jer je lik u knizi doživio smrt iz koje se vratio i tako je opisao iskustvo i nakon toga se plaši smrti.
Eto, svakako mislim da se treba truditi da živimo tako da smo zadovoljni sobom i svojim žvotom.
Ako žulja - znak je za mijenjanje sebe, ili okruženja, ili ljudi, ili navika... šta god ali trebamo biti zadovoljni po meni i osjećati se dobro veći dio vremena ako nemamo neke probleme, jelte, ali i to se riješi tim promjenama jer nas problem na to prisili.
Nije lako, što bi bilo?! :)
 
Da je smrt samo san u kojem sve oko sebe čujemo, ali ništa ne možemo reći, niti pomjeriti tijelo
I da tako vječno ostajemo sami sa sobom, u mraku, pod zemljom,
Da li biste bili zadovoljni svojim proživljenim životom?
Čega biste se kajali?

Ovakav san koji si zamislila u mašti... ume da bude život.
Razlika je što postoji nada da sa smrću prolazi.
Da nije te Nade, ovaj tvoj zamišljeni san, bio bi deo onog što nazivamo pakao.
Produžena agonija života.
Brrrr...Daleko bilo :)
 
Mnogi od vas ste me nasmijali :D
Ne duvam.
Nisam mračna osoba.
Samo mi je palo napamet to u toku čitanja knjige, jer je lik u knizi doživio smrt iz koje se vratio i tako je opisao iskustvo i nakon toga se plaši smrti.
Eto, svakako mislim da se treba truditi da živimo tako da smo zadovoljni sobom i svojim žvotom.
Ako žulja - znak je za mijenjanje sebe, ili okruženja, ili ljudi, ili navika... šta god ali trebamo biti zadovoljni po meni i osjećati se dobro veći dio vremena ako nemamo neke probleme, jelte, ali i to se riješi tim promjenama jer nas problem na to prisili.
Nije lako, što bi bilo?! :)
Имаш ти и ведријих тема! ;)
 

Back
Top