Boris Tadić - Ja sam jedini predsednik koji se ispričao za RATNE ZLOČINE SVOJE ZEMLJE

Boris Tadić: Na prostoru bivše Jugoslavije vodio se građanski rat u kojem su svi sudjelovali!

tadic_v.jpg




'Srbi su narod na Balkanu koji čini najveći doprinos prevladavanju prošlosti', rekao predsjednik Srbije Boris Tadić u intervjuu njemačkom Weltu.

'Nažalost, ja sam jedini predsjednik koji se ispričao za ratne zločine svoje zemlje. Žalosno je što se ostali predsjednici nisu ispričali za krvoprolića i užase počinjene nad Srbima. Odbijam ulogu zločinca koja je namjenjana Srbiji. Na prostoru zemalja nastalih raspadom Jugoslavije vodio se građanski rat u kojem su svi sudjelovali', bio je odriješit Tadić.

'Kada je Karadžić bio uhićen zvala me njemačka kancelarka Angela Merkel, i čestitala mi. Pitala me je jesam li zadovoljan. Rekao sam da nisam. Biću zadovoljan tek onda kada Mladić bude uhićen'. Kaže kako ga nesretnim čine upravo glasine u nekim medijima kako je Ratko Mladić pod zaštitom sigurnosnih službi Srbije'.

http://www.jutarnji.hr/vijesti/clanak/art-2009,10,17,,179891.jl

Ovo je skandal, ajme počeću plakati, pa Tadić okrivljuje vlastitu državu za zločin, koja država može da počini zločin pa nije država živo biće. STRAAAŠNO, ovom čoveku treba medicinska pomoć.
Predsedniče jeste li Vi zdravi?!
z:hi:
 

Back
Top