bol ....

lela.jelic

Zainteresovan član
Poruka
189
Drugari, imam jedan problem. Vec nekoliko dana osecam da prostite bol desne strane zadnjice i to me boli kad napravim neki pokret, a bol je u vidu stipanja. Imam osecaj kao da je misic u pitanju, ne znam... Sta bi moglo da bude i sta bi mogla da uradim da ne idem odmah doktoru? U kolicima sam i po kuci se krecem puzeci i to me zaboli na pokret, a nikad mi se to nije desilo do tad. Sramota me uzasno, ali moram da pitam. Sramota me, a boli me :(
 
upala prostate se lako leci antibioticima nista strasno niti retko u ovako hladnim danima veliki broj ljudi koji su izl,ozeni hladnoci imaju muke sa prostatom
 
Sto pre uradi magnetnu rezonancu lumbalnog dela, da vidis da ti nije pocetak hernije diskusa....to umeju da budu prvi simptomi. Moze da bude i piriformni misic, ali svakako, treba uraditi MR i sta god da je, dijagnostifikovace se na vreme.
 
upala prostate se lako leci antibioticima nista strasno niti retko u ovako hladnim danima veliki broj ljudi koji su izl,ozeni hladnoci imaju muke sa prostatom


Lela je devojcicaz:)
Cesto se bol kicme ( prsljenova) oseca u düpetu.

Savet za Lelu

Uzimaj neki diklofenak nekoliko dana, proci ce to.
 

Back
Top