BOGATSTVO

SREBRO U KOSI
ZLATO U ZUBIMA
KAMENJE U BUBREZIMA
ŠEĆER U KRVI
OLOVO U DUPETU
ŽELJEZO U ARTERIJAMA
I NEISCRPNE ZALIHE PRIRODNOG PLINA.

NIKADA NE BIH POMISLIO DA JE U MENI AKUMULIRANO TOLIKO BOGATSTVO!

slika-1666851.jpg
 
Da će da bude, biće
a do tad, da uživamo u .......obostranom siromaštvu :zper::per:
:zcepanje:

Podseti me na crtice koje zapisah da zabeležim sliku i osećaj....kontra od ovoga :rotf: al ne postizavam da pišem.....begam :cao:
 
zxy;bt236581:
Haha,uz to ide i ovo:
-Koji ljudi se množe bez seksa
- Penzioneri :hahaha:
AOOOOO ..... SAD SAM U NEDOUMICI DAL DA SE SMEJEM IL DA PLACEM :think:
uuuuhhhhhhhh
ODLICNO, PROIZVELO JE U MENI NEKA OPRECNA OSECANJA
;)
A. PA DA.... TO ZOVEMO crni humor, jel te... aaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahahahahahaha:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:
 
LJILJA MMM;bt236583:
Da će da bude, biće
a do tad, da uživamo u .......obostranom siromaštvu :zper::per:
:zcepanje:

Podseti me na crtice koje zapisah da zabeležim sliku i osećaj....kontra od ovoga :rotf: al ne postizavam da pišem.....begam :cao:
a vidi Ljiljo kako dzuskaju,kao DZOGANI :klap:
E, OVDE SE RAZNEZIM... :zper:
 
...ovo sve više liči na onu babu , što je čula da na kališu obesni siluju u kasne sate ,usamljene ženske , pa ode na kališ i sede na jednu klupu u zabitom kutku...posle nekog vremena pisalo u novinama da su radnici gradskog zelenila našli neku stariju gospođu, mrtvu premrtvu na klupi u parku ... obdukcijom utvrđeno , da je umrla od strašne staračke bolesti , zvane: uzaludna seksualna nada - a milicija u novčaniku našala joj lična dokumenta sa kreditnim karticama i netaknutih hiljadu evra....penzionerke prepričaju posle te vesti ,da su opzicione novine sistematski lagale za ona silovanja ženski po parkovima na kališu i više ne idu noćom u parkove uzaludno...
 

Back
Top