Baš nas briga a i ko nije Srbin ne može da razume zašto nam je bitno Kosovo i Metohija

nesko101

Elita
Poruka
18.425
Autorska
Ko nije Srbin ne može ni da razume zašto nam je bitno Kosovo i Metohija jer ne bi ni bili Srbi bez njega.
Zavet smo svi dali rađanjem kao Srbin i nije nam potrebno ponovo da ga svom rodu dajemo.
Jednostavno mi smo bićem za njega vezani i to nam daje indentiet i smisao porekla našeg i vrednost stradanja braneći ga kroz vekove.
To je nas žig nevidljiv za sve druge oko nas.
HRVATI ĆE POKUŠATI DA ISMEJAVAJU OVU TEMU ALI NE BRINITE TO TAKO MORA DA BUDE JER NE BI TAKO ZNALI DA SU NAM I DALJE NEPRIJATELJI.
Postoje doduše i Srpski radikalni liberali ali nehajte za njih jer oni su samo naša zla kob.
 
Autorska
Ko nije Srbin ne može ni da razume zašto nam je bitno Kosovo i Metohija jer ne bi ni bili Srbi bez njega.
Zavet smo svi dali rađanjem kao Srbin i nije nam potrebno ponovo da ga svom rodu dajemo.
Jednostavno mi smo bićem za njega vezani i to nam daje indentiet i smisao porekla našeg i vrednost stradanja braneći ga kroz vekove.
To je nas žig nevidljiv za sve druge oko nas.
HRVATI ĆE POKUŠATI DA ISMEJAVAJU OVU TEMU ALI NE BRINITE TO TAKO MORA DA BUDE JER NE BI TAKO ZNALI DA SU NAM I DALJE NEPRIJATELJI.
Postoje doduše i Srpski radikalni liberali ali nehajte za njih jer oni su samo naša zla kob.
ti Neške nikako da ukapiraš i to prihvatiš da 99% ljudi u Srbiji Bole .l. za Kosovo!
u rat za Kosovo, osim nekolicine budala svojevoljno ne bi išao niko!da se raspiše referendum u Srbiji sa pitanjem:
Da li ste za to da se Kosovo vrati u sastav Srbije ili da dobijete 10% povećanje plate?
siguran sam da bi se velikom većinom izglasalo povećanje plate.
Ti Neške ili si lud ili se praviš lud, Kosovo ljude u Srbiji ne interesuje, koliko kod ti puta pokretao ovu jednu istu temu, i dalje nastavlja da nas boli djoka za Kosovo! :rtfm:
 
Ko nije Srbin ne može ni da razume zašto nam je bitno Kosovo i Metohija jer ne bi ni bili Srbi bez njega.

Ako je bitno, zašto su se Srbi iseljavali odatle decenijama pre bombardovanja? Evo zašto, zato što nije dovoljno samo da kažeš da ti je nešto važno, nego da vodiš politiku u skladu sa time. Pa kad vidiš da ti ljudi beže sa neke teritorije, pa čak i države, onda treba da se zapitaš šta radiš loše. Ali naravno, niko se ne zapita, ni vlast ni građani. Tako da, toliko o tome koliko je šta bitno.
 
E moj Neško nikada nemoj da zaboraviš da je Srbija imala 91. odziv na mobilizaciju 7%
Toliko o KiM.
problem je sto se ono sada izdaje u miru, niko ti ne preti, cak ti kaze u lice da neces u eu, a ti ces kao za inat, malo sutra ces; pa zasto ga izdajes? JER SI ALJEK MUSLIU, UZEO SI 30 SREBRNJAKA, KAO JUDA da omogucis veliku albaniju!

spasi srbiju i ubij se aljece, aljece
 
ti Neške nikako da ukapiraš i to prihvatiš da 99% ljudi u Srbiji Bole .l. za Kosovo!
u rat za Kosovo, osim nekolicine budala svojevoljno ne bi išao niko!da se raspiše referendum u Srbiji sa pitanjem:
Da li ste za to da se Kosovo vrati u sastav Srbije ili da dobijete 10% povećanje plate?
siguran sam da bi se velikom većinom izglasalo povećanje plate.
Ti Neške ili si lud ili se praviš lud, Kosovo ljude u Srbiji ne interesuje, koliko kod ti puta pokretao ovu jednu istu temu, i dalje nastavlja da nas boli djoka za Kosovo! :rtfm:
Ali bukvalno. Baš nekoga zabole uvo da se brine za Neškovu dedovinu u Zvečanu koju će ionako da proda Ljuljazimu po daleko većoj ceni i da kupi stan u Beogradu dok ja moju dedovinu ne mogu ni da poklonim nikome jer niko neće ni da uzme.
 
Ako je bitno, zašto su se Srbi iseljavali odatle decenijama pre bombardovanja?
Nisu se iseljavlji Srbi dobrovoljno već pod etničkim pritiskom a komunisti su to aminovali.Sloba je promenio taj ustav ali ste ga vi u Beogradu isporučili Hagu kao najvećeg zločinca.
I sada ko je kriv posle ovog iznetog?
Srbi iz i oko BEOGRADA.
 
Nisu se iseljavlji Srbi dobrovoljno već pod etničkim pritiskom a komunisti su to aminovali.Sloba je promenio taj ustav ali ste ga vi u Beogradu isporučili Hagu kao najvećeg zločinca.
I sada ko je kriv posle ovog iznetog?
Srbi iz i oko BEOGRADA.

Tj isti Sloba je imao 10 godina vlasti da rešava kosovski problem. Znaš šta je uradio? Ništa. Bilo ga zabole. Nego kad je dogorelo, krenuo je da rešava silom. I onda na silu naišao. Jbg, balkanska pamet ;)
 
Autorska
Ko nije Srbin ne može ni da razume zašto nam je bitno Kosovo i Metohija jer ne bi ni bili Srbi bez njega.
Zavet smo svi dali rađanjem kao Srbin i nije nam potrebno ponovo da ga svom rodu dajemo.
Jednostavno mi smo bićem za njega vezani i to nam daje indentiet i smisao porekla našeg i vrednost stradanja braneći ga kroz vekove.
To je nas žig nevidljiv za sve druge oko nas.
HRVATI ĆE POKUŠATI DA ISMEJAVAJU OVU TEMU ALI NE BRINITE TO TAKO MORA DA BUDE JER NE BI TAKO ZNALI DA SU NAM I DALJE NEPRIJATELJI.
Postoje doduše i Srpski radikalni liberali ali nehajte za njih jer oni su samo naša zla kob.
Boli me tuki za Kosovo muki.
Srbi 10 x skuplje prodali zemlju, kuće.
Arbanasi vole tu zemlju i šire se.

Srbe Bog istrebljuje i raseljava...smanjuje...KOMPRESIRA

Šire se i gazduju po mom Nišu...Bgd.

To Ti kaže netko podrjetlom iz Metohije, podno Prokletija, iz stolnog grada,

Nemanjića...Prizrena.
 
Boli me tuki za Kosovo muki.
Srbi 10 x skuplje prodali zemlju, kuće.
Arbanasi vole tu zemlju i šire se.

Srbe Bog istrebljuje i raseljava...smanjuje...KOMPRESIRA

Šire se i gazduju po mom Nišu...Bgd.

To Ti kaže netko podrjetlom iz Metohije, podno Prokletija, iz stolnog grada,

Nemanjića...Prizrena.
Zato tebi i nije htela Srpskinja sa Kosova da rodi dete jer si sam izrod.
Ti si radikalni srpski liberal samo dno društva.
 
Zato tebi i nije htela Srpskinja sa Kosova da rodi dete jer si sam izrod.
Ti si radikalni srpski liberal samo dno društva.
Nije, htela da se samo provodi.
Vodio je po godišnje 3 x na more.
Maldivi, Sri Lanka, Kuba, Dominikana...

Saranda, Šinđin zadnje 3 g...preljepo u BRATSKOJ Alb i prejeftino

2 x zimovanje


2 x mjesečno SPA....ali...

To se završilo...bilo 15 g...uživanja...

Sada pati, tuguje i plače...zove 1 tjedno.
2 god je otpuštena....propala, sevnula...

Sada je MLAĐI FUL MAX model.

Kužiš poantu.
 
Nije, htela da se samo provodi.
Vodio je po godišnje 3 x na more.
2 x zimovanje


2 x mjesečno SPA....ali...

To se završilo...bilo 15 g...uživanja...

Sada pati, tuguje i plače...zove 1 tjedno.
2 god je otpuštena....propala, sevnula...

Sada je MLAĐI FUL MAX model.

Kužiš poantu.
Druže nema ništa džabe ni kod babe.
To što se sada ovim tešiš i sladiš ne vredi ti jer umrećeš bez naslednika.
 
Autorska
Ko nije Srbin ne može ni da razume zašto nam je bitno Kosovo i Metohija jer ne bi ni bili Srbi bez njega.
Zavet smo svi dali rađanjem kao Srbin i nije nam potrebno ponovo da ga svom rodu dajemo.
Jednostavno mi smo bićem za njega vezani i to nam daje indentiet i smisao porekla našeg i vrednost stradanja braneći ga kroz vekove.
To je nas žig nevidljiv za sve druge oko nas.
HRVATI ĆE POKUŠATI DA ISMEJAVAJU OVU TEMU ALI NE BRINITE TO TAKO MORA DA BUDE JER NE BI TAKO ZNALI DA SU NAM I DALJE NEPRIJATELJI.
Postoje doduše i Srpski radikalni liberali ali nehajte za njih jer oni su samo naša zla kob.
И нама је битна Северна Македонија,али.....
 

Back
Top