Amerikanci zive nikad gore - mladi parovi ne mogu do nekretnine, polovinu plate trose na rentiranje nekretnine

Poslednja izmena:
Koja je razlika u odnosu na situaciju kod nas, ne razumem?

Ja jedva da znam neki mladi par da može da kupi nekretninu, uglavnom rentaju ili nadograđuju sprat na roditeljskoj kući

Ko nema nešto od roditelja, može bukvalno da se besi, a i da ima, ne znači da ima puno

A u Americi, ovu što znam, renta stan na Mehnetnu za iste pare za koje bi rentala malo bolji stan u centru Beograda, a svakako je bolje biti na Mehnetnu

Tako da pitam, koja je razlika?
 
Koja je razlika u odnosu na situaciju kod nas, ne razumem?

Ja jedva da znam neki mladi par da može da kupi nekretninu, uglavnom rentaju ili nadograđuju sprat na roditeljskoj kući

Ko nema nešto od roditelja, može bukvalno da se besi, a i da ima, ne znači da ima puno

A u Americi, ovu što znam, renta stan na Mehnetnu za iste pare za koje bi rentala malo bolji stan u centru Beograda, a svakako je bolje biti na Mehnetnu

Tako da pitam, koja je razlika?

Pa propali su ko mi
 
Kak'a je kamata od 8% na stambene kredite u Americi?
recimo na 15 godina da je manja tj. 7% ako je za utehu, ali najvaznije da ponovimo: 3% nikad vise, bar ne za nasih zivota, prosao voz.,a problem je sto mi koji smo sa 3-4% vezani, gde da idemo, kako da uzimamo novi kredit, ako nam je stari bombona? i zato niko i ne mrda nigde

Lawrence Yun, chief economist at the National Association of Realtors, even told CNBC that he doesn't think mortgage rates will reach the 3% range again in his lifetime.4 days ago
 
Нагласак је на БЕЖАЊУ из Русије;)
to su ukrajinci koji pricaju kao ruski, i lazno se predstavljaju kao rusi, po srbiji
plys saka jada koji izbegavaju sankcije prodajuci se zapadu
ako otimacina bude temeljna, a trebala bi, i oni ce morati nazad, zapad ce im zapleniti racune samo zato sto su rusi
 
to su ukrajinci koji pricaju kao ruski, i lazno se predstavljaju kao rusi, po srbiji
plys saka jada koji izbegavaju sankcije prodajuci se zapadu
ako otimacina bude temeljna, a trebala bi, i oni ce morati nazad
Не нагађај.
Неће бити да ти, из Америке, знаш боље шта се догађа у Београду од мене који у Београду живим
 
Не нагађај.
Неће бити да ти, из Америке, знаш боље шта се догађа у Београду од мене који у Београду живим
videces kada im se zaplene ti racuni, da li ce da se svrckaju po zapadu ukljucujuci i srbiju

otimacina covece, nema vise gledanja kroz prste
 
Јесмо ли разјаснили да нису у питању рускоговорећи Украјинци?
covece, ne zive samo rusi u rusiji
ti kazes ukre su otisle na zapad, okey, ima logike, eto ja sam pogresio, u srbiji su ruski drzavljani, na jednog ruskog u srbiji, na zapad je pobeglo 10 ukrajinskih, pobegli od zapadne pomoci merene milijardama, a ruski da mogu da dizu pare, rade online, valjda su pod sankcijama?
ili su oligarsi, ako su punisici sve, zene gospodje sa kerovima, ...trebalo bi da imaju repove, da ne zdime dalje na zapad sa milijardama
 
Poslednja izmena:
nema prestanka dok traje igranka, deficit mora da se pokriva, a upravo sa velikim kamatama resavaju problem lakog novca
mora sve da stane, pauza, pa onda tek da se vidi, ....ali to se nece desiti, znaci, sledi nesto planetarnih razmera, sve mirise na rat


Americki vojnici u Nigeru su ekstremno nervozni zbog sut karte i prisustva Rusa u njihovoj bazi z:D

Al ne smeju da opale prvi metak z:D

 
covece, ne zive samo rusi u rusiji
ti kazes ukre su otisle na zapad, okey, ima logike, eto ja sam pogresio, u srbiji su ruski drzavljani, na jednog ruskog u srbiji, na zapad je pobeglo 10 ukrajinskih, pobegli od zapadne pomoci merene milijardama, a ruski da mogu da dizu pare, rade online, valjda su pod sankcijama?
ili su oligarsi, ako su punisici sve, zene gospodje sa kerovima, ...trebalo bi da imaju repove, da ne zdime dalje na zapad sa milijardama


Bas tako. Rusi iz Rusije su dosli da otvote firme kod nas i tako nastave da posluju sa zapadom, dok su Rusi iz Ukrajine pobegli od masine za mlevenje NATO mesa.
 
Americki vojnici u Nigeru su ekstremno nervozni zbog sut karte i prisustva Rusa u njihovoj bazi z:D
to je sve dvostruka igra nas amera, koji cemo se nekako snaci, ali francuzi ce da izvise, vec jesu za uranijum
US Senate passes act banning Russian uranium imports : Uranium & Fuel

vucic je sanjao da ce zapad da mu pravi mini nuklearke, moci ce samo rus, makron ce da pogasi i one elektrane koje vec francuska ima

francuska MRAK, a rusija novo SVETLO svetu, africi samo da da badava zito, i stvar su resili, dosta ih je zapad izgladnjivao i mucio, vekovima vec... mi ameri cemo kao puvanjak, po avganistanskom scenariju, da odleprsamo - afrika je nevidjena strateska pobeda rusije, I TO VEKOVNA!
plus, niko ne moze da im kaze da ih pljackaju, jer imaju svoje i zlato i dijamante i uranijum itd
 
Poslednja izmena:
Kaze Bajden Rusija, Japan, Kina, Indija propadaju jer nece da uvoze migrante. Migranti nas cine jakim veli Bajden
kaze da su ksenofobi, a u stvari se misli da ce lepo da pokradu izbore opet, samo udju u usa i pravac na izbore, naravno za demokrate

mogli su lepo i postom, iz juzne amerike, sta da se muce da putuju toliki put
 

Back
Top