Акробат који омогућава да мењаш текст

Trandaiflko

Aktivan član
Poruka
1.382
На старом лаптопу, 32 бит имао сам Адобе Акробат 11 који је могао да мења део текста, брише итд.
Сада имам Адобе про екстендед, код ког то не може, може да обрише неке стране, дода или "екстракт".
Има ли за Џ нека верзија која омогућава и то?
 
Acrobat/PDF je najveci svetski krs koji bi kao i excel trebalo zabraniti da postoje.
Ала си помогао! Не осташе ни дугмићи.
Нисам питао шта ти мислиш о Акробату нити ме то занима, него сам питао има ли да се скине негде.
Док сам радио, имао сам Ексел табелу од 30.000 ставки и све било у реду.
И, шта ти нудиш као замену? Не разумем, ако поставим питање, чему овакви трол-одговори.
Замисли, пита неко нешто у вези аута, рецимо аудија, неки део а ти му напишеш да ауди не ваља. Шта ће, да те послуша и да га баци у отпад?
 
Тога бих се и ја сетио. Али, не буде баш 100% тај фајл баш у милиметар
problem je sto trazis besplatan pdf editor a koliko znam ne postoji takav a da dobro radi.
kao uostalom i taj adobe koji si koristio.
taj program se placa..

zasto se ne spustis na verziju koja ti je dobro radila posao?
 
problem je sto trazis besplatan pdf editor a koliko znam ne postoji takav a da dobro radi.
kao uostalom i taj adobe koji si koristio.
taj program se placa..

zasto se ne spustis na verziju koja ti je dobro radila posa

problem je sto trazis besplatan pdf editor a koliko znam ne postoji takav a da dobro radi.
kao uostalom i taj adobe koji si koristio.
taj program se placa..

zasto se ne spustis na verziju koja ti je dobro radila posao?
Прескочио си баш прву реченицу ове објаве, па да поновимо
На старом лаптопу, 32 бит имао сам Адобе Акробат 11
 
imas i online pdf editore
Јеси ли сигуран да ће онлајн едитор да ми омогући да изменим неколико речи а да задржи странице, заглавља, подножја? Рецимо, уради неко некоме "прелом" књиге и пошаљем пдф а он касније промени нешто мало, рецимо у импресуму. Ако му је урадио у Индизајну, а прималац га нема, шта онда? Враћа му цео фајл..
 
За мене, повремено...
Када имам потребу да одрадим неку измену у pdf фајлу, уколико није у питању скенирани документ, користим libreoffice који може да отвори pdf у уредивом облику. Наравно није идеално и може доћи до ситуација да не буде све како треба (поготово када има слика и разних графичких додатака) али ако је у питању неки документ сасвим пристојно одради посао. После само извезем докумeнт у pdf..
 
Јеси ли сигуран да ће онлајн едитор да ми омогући да изменим неколико речи а да задржи странице, заглавља, подножја? Рецимо, уради неко некоме "прелом" књиге и пошаљем пдф а он касније промени нешто мало, рецимо у импресуму. Ако му је урадио у Индизајну, а прималац га нема, шта онда? Враћа му цео фајл..
naravno da nece. online konvertor ce samo konvetovati u word i to cesto lose rade.
za dobar rad editora se placa, ne postoji dobar editor koji je free.
 

Back
Top