200 din.

dvesta-dinara-dve-stotine-dinara-nadezda-petrovic-foto-shutterstock-750x486.jpg
Dakle evo šta se desilo danas. Igrom slučaja, da ne kažem poslovno, danas zalutam ja u jednu ultra mega giga super profi haj tek zgradu gde su svi lepi i svi mirišu (neka softwer-ska kuća) i razgledajući ambijent provalim da pored mene prođoše divne zgodne noge sve onako u lepršavoj letnjoj haljinici ostavljajući za sobom miris nekog skupog parfema. Rekoh sebi ne okreći se Konju za svakom koja prođe ali pogled je bio jači od mene i ispratiše je moje oči do njene udobne foteljice u prostranoj prostoriji. Kolega je pričao sa osobljem a meni noge same pođoše ka njoj... kad ispred ulaska u prostoriju.. tamo gde pre ih nije bilo na podu su ležale čistokrvnih dvesta kinti. Pogledam ja kolegu.. i dalje priča. Pogledam nogice.. nešto kuckaju. Kažem sebi.. idealna prilika Konju da podigneš novčanicu i prošetaš do nogica i kažeš.. gospođice.. da niste slučajno izgubili ove pare? I podignem ti ja dvesta kinti.. iiiiiiiii.. stavim to lepo u džep i vratim se kod kolege i zbrisasmo iz zgrade. A ja ćutim ne pričam nikom ništa. Al eto morao sam vama da ispričam.
 

Back
Top