beograd **** srbiju u glavu. DOKLE??????

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

zeken

Zainteresovan član
Poruka
144
Ovo je prava provokacija za beogradjane. Ali neka neko opovrgne ovu cinjenicu i nikad se necu vise pojaviti na forumu. Pa znate li bre ko placa da vam grad izgleda tako kako izgleda? Gde su ti milioni od privatizacije? Znate li kako se zivi juznije od Avale. Lazete sebe same ako mislite da ste bolji od drugih zbog toga sto iz bg. Vi ste samo ogranicene ***** koji proseravaju takve gluposti da bi vas sve trebalo pobiti. Pa gde je sediste Pink masinerije koja kroji kulturu u Srbiji? A inace kad pola Srbije nestane pod naletom siptara Beograd je taj koji ce sve to da nosi na dusi. ZAPITAJTE SE ZASTO
 
Niko bednoj iskompleksiranoj budali ne brani da pokusa da se snadje u Beogradu. Posto to nije u stanju, sedi negde drugde i prosipa frustracije. Nije mu ovo leciliste za grupnu terapiju njegovih problema.
Kad bi se svi obazirali na coveculjke poput njega... Bolje bi mu bilo da je naucio nesto, dosao u taj isti Beograd cije bi stanovnike pobio da proba da radi i zaradi. Ovako, pravo pa da nas pobije jer nas ON placa! Cime nas to on bednik placa?
E sto volem ovakve zapenusene lokal patriote....

Zeken, prvo obrisi sline pa opet razmisli sta si napisao!
Gde si ikada na forumu nasao nekog iz Beograda da je napisao da je bolji od "ostalih"? Kojih to ostalih? Stalno natrcavaju iskompleksirani mediokriteti, koji prvo pa tu recenicu koriste, a niko je nikada nije napisao... Sami izmisle pa je onda upotrebljavaju...
Na lecenje bato da ides, na lecenje.... ma odakle da si ( a nemas hrabrosti ni da napises odakle se javljas)
 
jbt meni su pre par godina u Guchi,ali ne na saboru(naravno 8) ) popustili srafove na prednjem i zadnjem tocku sa desne strane,na nekim kolima,nebitno...samo zbog BG tabli..
to je taj "mali mrav" sindrom,to je ta esencija seljopakosti
nikada mi nece biti jasno zasto...?...zasto? "mali veseljache" haha :) ,jel se secate tog crtanog filma
"Mali remorker" 8) haha :P
 
braco beogradjani kakve ste vi iskompleksirane budale i naduvani prcopevci nigde to nisam video.Pa da li znate da ste do pre neku godinu klecali pred jugom srbije.Zvali su nas svajcarska na jugu dok ste se vi u slobino vreme gurali po busevima zato sam i otiso iz ove bedne zemlje.Inace sam iz Londona dodjite ovde pa cete shvatiti ko ste i sta ste.
 
zeken:
.Zvali su nas svajcarska na jugu dok ste se vi u slobino vreme gurali po busevima zato sam i otiso iz ove bedne zemlje.Inace sam iz Londona dodjite ovde pa cete shvatiti ko ste i sta ste.
ko vas zvao švajcarska???
izmišljaš.da je tako ne bi pola juga bilo u šumadiji!!!
i to trbuhom za kruhom(što bi rekli..)
i nismo se mi gurali po busevima nego,takvi kao ti došljaci...
mi smo se vozili kolima...
i to batice...što si napisao da si iz londona...
možda si hteo da kažeš da se javljaš iz londona:lol:
ajde bre pali dzibi.
ćuti di si, ni za di si nisi!!!
 
ja sam iz Beograda(rodjen i odrastao),ali zbog posla i raznih razloga sam imao prilike da putujem po unutrasnjosti Srbije,i zaista je tacno da Beograd,na neki nacin,**** Srbiju u glavu...

definitivno vazi ono pravilo "Srbija radi,Beograd se gradi"(koje valjda potice iz doba komunizma od pre vise decenija)
 
evo konkretnog primera kako izgleda kada BG **** Srbiju u glavu...

radi se o Pancevu,gradicu koji je,ustvari,predgradje Beograda(jer je blizi centru Bg-a od npr pola blokova po Novom Bg-u),ali to je ipak "unutrasnjost" Srbije...e sad,u tom Pancevu se nalazi industrijska zona sa rafinerijom nafte i jos par fabrika,koje su poznate uglavnom po tome sto zagadjuju to jadno Pancevo,pa cak i neke delove Beograda...

ali malo ko zna da upravo te fabrike pune budzet republike srbije nekih 15 %....sto znaci da se u toj industrijskoj zoni Panceva godisnje obrcu MILIONI i MILIONI eura...!!

a koliko od tih para ostaje tom gradu Pancevu kao opstini??.....vrlo malo,sve se sliva u Bg na razne nacine....odakle su generalni direktori tih fabrika??....iz Beograda,i ovde zive a "rade" u Pancevu....zasto se deo tog novca ne iskoristi da se modernizuju te fabrike??.....pa zato sto nekoliko hiljada ljudi po Beogradu treba da izida puno vila po Dedinju i da nakupuje puno novih automobila...(razni direktori,menadzeri itd,itd)....

postoji dosta,manje vise,slicnih primera sirom srbije...
 
zeken:
braco beogradjani kakve ste vi iskompleksirane budale i naduvani prcopevci nigde to nisam video.Pa da li znate da ste do pre neku godinu klecali pred jugom srbije.Zvali su nas svajcarska na jugu dok ste se vi u slobino vreme gurali po busevima zato sam i otiso iz ove bedne zemlje.Inace sam iz Londona dodjite ovde pa cete shvatiti ko ste i sta ste.

albanac nisam ti ja brat imas ti onih svojih 15 - oro brace i sestara :))) !!!! Ti si London video samo preko razglednice ili su ti neki siptari rekli kako je lepo raditi u inostranstvu kopati kanale i raditi u gradskom zelenilu , zato obrisi se oko usta imas nesto braon boje kad sledeci put pises ovakve nebuloze , pusti vodu i dovidjenja !!!! :twisted:
 
MASTERMIND:


pa sta "i"??

kada bi u tom Pancevu,i drugim gradovoma Srbije,ostao(najjednostavnije receno) bar neki milion eurica vise,a ne da sve dolazi ovde u BG(i u neke privatne dzepove ljudi iz Beograda)to bi moglo da bude ulozeno u infrastrukturu(I EKONOMIJU) tog grada,onda bi svi ti gradovi izgledali kao "mali Beogradi"...

a,ovako,uporedite NAPRIMER izgled centra Beograda,sa centrom od tih gradova

cinjenica je da bi lokalana samouprava u Beogradu raspolagala sa primetno manje novca,i manjim budzetom da nisu tu ostali srpski gradovi koji "velikodusno" pomazu "bratsku" prestonicu...
 
pa to je poenta kako "bg **** srbiju"...

ja npr da nisam iz Beograda,vec iz nekog od tih gradova,normalno da bih zbog svega toga bio ogorcen na Bg,i "pljuvao" ovaj "beli" grad kad god stignem

a UNIKATNI su neki beogradjani poput ovog "masterminda" koji su,ocigledno,dovoljno inteligentni da to sve ukapiraju,ali se prave prosti,jer cesto iz te postojece situacije imaju neku korist(najcesce materijalnu)

uostalom,da je ekonomsko-socijalna situacija u gradovima u unutrasnjosti srbije bolja,manje bi se naseljavalo raznih bosanaca-crnogoraca-makedonaca-juznjaka po Beogradu,koji misle kako ovde tece "med i mleko",pa ce postati neko i nesto ako dodju ovde,ako to vec ne mogu u sredinama iz kojih poticu...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top