Novi Huper

Poruka
88
Dakle,jos uvek mi nista nije jasno.U pitanju je casopis koji traje godinama,jedini domaci casopis takvog profila.Uvek su se trudili da ispostuju sve zelje citalaca i da podjednako pisu o svim vrstama muzike.Pa...bilo je tu zanimljivih stvari - mala skola rocka,rock rubrike,kao i aforizmi - 3 stvari koje sam redovno citao,i jos ponesto,a na ostalo nisam obracao paznju,svakako da ce se naci neko koga to zanima.Ali zasto su pobogu morali da urade onakvu glupost?Konkurencija?Nema je....nije bilo potrebe za tim...sasvim je sigurno da ce sada privuci klince koji jedva cekaju da procitaju novosti u rubrikama tipa "moj prvi orgazam",ali ce ujedno izgubiti i starije citaoce koji su odrasli uz Huper.Za sve vas koji ne znate o cemu pricam,bacite pogled na novi Huper - mislim da ce vam naslovna strana reci dovoljno....Huper je mrtav!!!!
 
hahahaa....joj,secam se hupera iz perioda kraja osnovne...konkurent je bio super tin...
jel se konacno zna ko je ona riba,jel beshe sindi,sto je pisala onu kao kewl rubriku???
izvinite,skrenuo sam sa teme..al sam se bar podsetio tinejdz dana...;)
 
ko, šta je na naslovnoj? nisam ga kupila još...:shock:
Huper kupujem oko 2 i po godine.... a Sindi inače, ima sve gluplje i gluplje komentare.... pre sam baš volela da je čitam.......
 
King of the mountain:
Za sve vas koji ne znate o cemu pricam,bacite pogled na novi Huper - mislim da ce vam naslovna strana reci dovoljno....
Na prvoj strani je Marcelo kralj - meni dovoljno
Lithuania.gif
Mali.gif

Ali definitivno je nekada bio 100 x bolji, ali eto verovatno se ovakav bolje prodaje
 
Ponadao sam se da ce bar rubrike ostati iste - ali ne...maltene sve se promenilo tako da je od starih obelezja Hupera otprilike ostala samo ona top lista hitova,mada su i to morali da odenu u nove,sljastece boje....Mislio sam najpre da im posaljem kilometarsko pismo,ali sta vredi kad to vise nisu isti ljudi,pogledao sam najpre ko je u redakciji,nema vise stare garniture,tek poneko je ostao.To je sada sasvim novi casopis,i trebalo je da mu promene ime,da ne kvare nesto sto je bilo sasvim dobro...
 
Huper peva:"pare, pare, pare,
volim samo pare, nove ili stare,
vazno da su pare,
pare, pare, pare,
volim da me kvare...."
I taaaaako.... Vise necu kupovati huper. Pa nek im dodje milo za drago.
 
Kupovala sam Huper pre jedno 10 godina kada sam bila tinejdzerka redovno.Cuvala sam svaki broj.Prestala sam da ih kupujem onog trenutka kada su poceli da se ponavljaju.Stalno su intervjuisali jedne te iste...Dosadilo mi je jer je malo bez veze da se za sve ove godine nisu promenili ni malo...Jeste da nemaju konkurenciju ali novine su uvek pozeljne....
 
Huper je jedan od najglupljih listova. Ranije sam kupovala dva izdanja, jer sam ukrstenice radila za sat vremena. A tracevi, a cepljenje zvezdama, koje i ne znaju gde je Srbija i Crna Gora, a prazni interviewi, a guranje ovdasnjih seljaka, a glupa grafika, a dosadni vicevi, da i ne govorim. Najbolje su one klinke koje salju pisma protiv one Sidni. A, ranije onaj dodatak o metalu. Uzas, blagi! 8-)
 
Upropastili su se. Jos kao klinka sam ga citala, i to zbog Sindi. Ali ondaK su promenili Sindi i doveli nekog da pise istu kolumnu, ali ni upola onako pametnu i duhovitu, i batalila sam. Skoro sam videla novi Huper i sokirala sam se, sad je samo kopija mase drugih teen casopisa.
 

Back
Top