Komentari o mitingu u BG.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Coke

Primećen član
Banovan
Poruka
561
PRENETO SA FORUMA B92:


Fonet je objavio vest da 9. maja u Beogradu, na Trgu Republike u 17h protest organizuje Liberalno demokratska partija uz podršku GSSa, SDUa i javnih ličnosti a zbog prekidanja pregovora o priključenju Evropskoj Uniji.

Ne znam zasto nijedna televizija nije prenele ovu vest ili je ja bar nisam čuo na TV.

Drago mi je da se bar neko setio da reaguje na ovu tragičnu vest.
Ovo je protest na koji svi treba da odemo bez obzira da li podrzavamo LDP ili DS ili nekog trećeg.
 
vizija6uk.gif
 
ma i ja nesto ne vidim da je cheda nash mesija protiv radikala i sranya iz proslosti...
yebiga,realnost su ds i dss...cheda za jedno deceniju
ali svakako treba da postoji jedna takva opcija..ima svoju ulogu..samo je ona trenutno pretesko ostvariva za njega
 
A sta radi?
Lepo je sto on pokusava da prigrabi deo glasaca ali ja ne vidim na koji nacin se LDP moze smatati realnom politickom snagom.......oni su boranija ko i Covicevi,GSS,Nova Srbija SPO i slicni.....al aj da vidimo posle izbora,nek prvo predju cenzus a posle nek se zaonse visim ambicijama.
 
Petar_FPN:
ma i ja nesto ne vidim da je cheda nash mesija protiv radikala i sranya iz proslosti...
yebiga,realnost su ds i dss...cheda za jedno deceniju
ali svakako treba da postoji jedna takva opcija..ima svoju ulogu..samo je ona trenutno pretesko ostvariva za njega

"Mesija" je imao šansu...Što su ga se odrekli "njegovi" je pravo pitanje. A sa ekipom iz SDU i sličnima, mogu već zamisliti tu "viziju Srbije".

LDP i njima slične stranke još više iritiraju građane Srbije. One koji su na klackalici, neopredeljene potencijalne birače DS-a, DSS-a, SRS-a, SPS-a, PSS-a...Guraju ih u zagrljaj radikalima. Više štete no koristi...
 
arandjele,ok..ali imaju prilicno vaznu ulogu u pokretanju nekih pitanja i davanju nekih odgovora...koji mozda se ne bi nasli tu,ili bi bili zatrpavani...
a stvar je licne inteligencije ili cega vech kako ce gradjani na to reagovati i kome davati glasove
 
Major_TOM:
Bez obzira, ko hoce, da nas vadi..............najbolje da emigrira ko god moze.........

Mejdžor, može se emigrirati...Al' da li te tamo neko hoće? Pogledaj primer istočnoevropskih zemalja koje su postale članice EU. Veliki broj ljudi bi želeo da radi u zapadnoj EU, ali ne može. Ne daju! Žaliće se, kažu...Kome? Kadija te tuži, kadija ti sudi.

Mislite o tome... Ali, ja jesam za to da ko god može, neka proba "preko". Bolje dok si mlad i bez porodice, kasnije to postaje sve teže.
 
Petar_FPN:
arandjele,ok..ali imaju prilicno vaznu ulogu u pokretanju nekih pitanja i davanju nekih odgovora...koji mozda se ne bi nasli tu,ili bi bili zatrpavani...
a stvar je licne inteligencije ili cega vech kako ce gradjani na to reagovati i kome davati glasove

Ko kaže da je Internet gubljenje vremena... :D Daj da se malko edukujem o "pokretanju nekih pitanja i davanju nekih odgovora"...

Nemoj o inteligenciji, znaš da to ne ide skupa sa strankama. :lol:
 
Arhangel NS:
Mejdžor, može se emigrirati...Al' da li te tamo neko hoće? Pogledaj primer istočnoevropskih zemalja koje su postale članice EU. Veliki broj ljudi bi želeo da radi u zapadnoj EU, ali ne može. Ne daju! Žaliće se, kažu...Kome? Kadija te tuži, kadija ti sudi.

Mislite o tome... Ali, ja jesam za to da ko god može, neka proba "preko". Bolje dok si mlad i bez porodice, kasnije to postaje sve teže.


Potpuno si pogresio, NS...........za sto posto..........
........

Naprotiv, uprkos ocekivanjima, gradjani novoh clanica EU, uopste nisu pohrlili u stare clanice....da rade......

I zasto bi??
Pa, hteli mi da priznamo ili ne, ali nove clanice sve bolje zive, iz dana u dan...
Mozemo samo da im zavidimo.................
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top