TREBA MI VIOLINA

Lady Arwen

Obećava
Poruka
78
U poslednje vreme se nosim mislju da naucim da sviram pop, rock i slicne pravce ali bogami i nasu staaaru izvornu muziku na violini pa me zanima: da li neko mozda ima jednu koja mu ne treba, na zajam :-D . Kada savladam tehniku i obogatim repertoar, kao znak blagodarnosti, rada sam, uvelicati vase slavlje pesmom (i prisustvom).
A i ona nasa stara krilatica "leba ne jede", samo je jos jedan dokaz kako nas covek ume da pogresi. Ooo, da, jede i te kako. I prasinu i vas DRAGOCENI slobodan prostor u kome bi mogla da stoji neka lepa saksija ili kineska vaza (za uzvrat biste dobili i saksiju (sa sve difenbahijama)).
:idea: Kad malo bolje razmislim, mozda jede i leba. Moj leba, ako jednog dana shvatim da diploma moze da mi posluzi samo ako mi ponestane toalet papira. Raspitajte se malo pa mi javite. Hvala
 
Violina je meni najdrazi instrument posle harmonikice. Brate, ali morate uhvatiti prave majstore da vam sviraju na uvce...ko je spominjao kafanu, neka mi se javi. Imam extra mesta za zezanje...gde svira pravi orkestar! 8-)
 
DaNa_Pa:
Shto niste doshli danas na moj koncert pa da vidite kako se svira? :razz:

Pa bila sam na svom koncertu! 8-)

P.S. Nikodime, nisi dosao da me podrzis! To bi ti bila prilika da me vidis! 8-)

BTW Sto niste bili na mom koncertu? Mislim, grad je oblepljen. Ne Ceda ne go JA, JA, JA, JA, JA!!!! :razz:
 
E dakle stvarno, covek samo na pvt-u moze da se spase pacijenata.

Nego Dance, jel si ti pocela da dajes il' da se ja (i Pancevci) ne nadamo?


Anarki, nisam te zvala zbog toga, nego onako. Da ti cujem glas :wink:
 

Back
Top