da li vam zensko stisne penis kada svrsi?

Da li vam stisne jako penis da treba da ga ranije izvadite,kad ona svrsi?

  • Da

  • Ne

  • Ne znam/Nisam razmisljao


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
noviii:
Pozdrav,
mene interesuje jedno pitanje>
Da li vam kada svrsi devojka s kojom se seksate stisne penis prejako?Ja nisam aktivan ali sam cuo price da moras da ga izvuces pre nego sto svrsi jer ce ti ga stisnuti jakooo,ili da ona mora da ti ga izbaci sekund ranije,isl..

Da chujemo iskusava..

Bas je to interesantno. Meni, prirodno sve to stoji tako stisnuto prejako, nikad nisam razmisljala o tome da li to mozda jeste prejako, kad ga stisnem, moguce je da jeste, :-D imam elasticne sve misice, a znam da mi sve to stoji jako stisnuto zato sto kad sam otvorena onda imam osecaj kao da mi duva promaja, kao da je rupa ogromna.Ja sam bas vrlo uska.
 
PLESsitnihDEMONA:
Promaja je najveci srpski neprijatelj,posle Turaka. :lol: :lol:
Kad te doFati....pa se ukocis...UF! :lol:

Ali ja se ne kocim kad duva ta promajioca izmedju mojih nona. Nego ja se ukocim kad je vakumirana rupica, kad nisam uzbudjena ni vlazna ni otvorena, tad se ja ukocim. A pitajte vi kako se ja odkocim kad se uzbudim.Pitajte Misa, mozete i Igora a mozete i Sretena.
 
Evo,jos jednog valjanog i pametnog odgovora!Znaci podpuno se slazem sa odgovorom doticnog,znaci ne postoji toliko jak grc da zaboli.On moze biti jak u smislu da ne dozvoli vadjenje penisa ali bolan nikako!Cak verujem da u odredjenim situacijama muskarcima prija blago stiskanje,ono u smislu kontrakcija misica vagine.Tako da to ti je to i nemoj previse da slusas dozivljaje,jer pojedini likovi zele da ispadnu interesantni a posto su ne upuceni ispadnu glupi!
 
noviii:
Pozdrav,
mene interesuje jedno pitanje>
Da li vam kada svrsi devojka s kojom se seksate stisne penis prejako?Ja nisam aktivan ali sam cuo price da moras da ga izvuces pre nego sto svrsi jer ce ti ga stisnuti jakooo,ili da ona mora da ti ga izbaci sekund ranije,isl..

Da chujemo iskusava..

Ne boj se pičjeh hvata dečko... ne boli to, naprotiv, prija jer znaš da je žena vaginalno svršila... nego uskladi njeno svršavanje sa svojim (naravno, prvo nađi p.icu, pa onda filozofiraj)... moj savet neiskusnim dečacima je da svoja prva seksualna iskustva podele sa matorim ribama (iskusnim "očajnicama" raznih tipova - raspuštenice, udovice npr.), pa čak ako treba da i plate za svoja prva iskustva... dakle, mali, ovo leto zaradi nešto kao kolporter na ulici i već na jesen možeš sebi da priuštiš kvalitetan seks...

P.S.
U slučaju da si baš takav baksuz, pa da ti na prvom karanju riba dobije grč vaginalnih mišića, onda primeni jednostavnu taktiku - uvuci joj prst u šupak... ona će tada da refleksno stegne mišiće oko analnog otvora i istovremeno će joj popustiti vaginalni mišići, pa ti to odmah iskoristi i brzo ga izvadi napolje... u slučaju da je riba takvog soja da joj ni prsti u dupetu ne odglavljuju p.ičku, onda ti samo preostaje da nazoveš hitnu i objasniš u čemu je stvar... sačekaćeš 20 minuta i doći će ekipa da te odglavi, tako što će njoj da daju injekciju za opuštanje mišića... kad ga izvadiš opsuj joj mater glupavu i idi kući... obavezno pri tome zapali cigaru... drugi puta neće joj se to ponoviti, ali neće ni ona da uživa u seksu, upravo zbog straha da joj se to ne dogodi... šta te briga, dok te voli - dobro je... :lol:
 
noviii:
Pozdrav,
mene interesuje jedno pitanje>
Da li vam kada svrsi devojka s kojom se seksate stisne penis prejako?Ja nisam aktivan ali sam cuo price da moras da ga izvuces pre nego sto svrsi jer ce ti ga stisnuti jakooo,ili da ona mora da ti ga izbaci sekund ranije,isl..

Da chujemo iskusava..

(:

ahaaaam...mene je jednom jedna stisla sve me tuki bolela nedeljama...morao sam kod urologa dobio sam neke podlive...ma vagine su krajnje chudne i ne treba im verovati !
 
Ovako se nisam smejao još od bombardovanja Bagdada.... haos.... extra....

W.A.S.P.:
Da naravno da mi cica stisne djoku kad svrsi al ima jedna jos bolja stvar: Kad se zakaslje!E onda ga stisne celom duzinom i to duplo jace!!!

ej, kad se jednom zakašljala... pa ja sam se posle toga valjao od smeha pola sata.... ona nema pojma šta me snašlo ... a ja ... ma ****š svršavanje, ovo je hiljadu puta blesavije....

jbt, pa i sad mi idu suze na oči...
 
noviii:
Pozdrav,
da ga izvuces pre nego sto svrsi jer ce ti ga stisnuti jakooo,ili da ona mora da ti ga izbaci sekund ranije,isl..

Slušaj sinak, probaj sledeće. Kad je ona blizu svršavanja, a ti ga kao izvadi brzo i gledaj joj facu. E sad ne znam da li ćeš ostati živ ali MOLIM TE da jafiš na forum šta ti je posle rekla/radila itd... u stvari samo opiši kako joj je izgledala faca...
 
bojna:
ja imam problema s tim nekim grcem. ali i nisam ni imala normalan seks u zivotu,tako da ne znam sta da ti objasnjavam. ja se tako zgrcim da uopste nemoze da mi udje(a nisam nevina), ustvari moze da mi ga zabije ali mene to boli, tako da i nebude nista.bolje da u zivotu nikad nisam ni imala decka kao sto i nisam(da nisam nikad ni pomislila da ga imam) trazila sam ljubav, ali za razliku od mene svi su ljubav vec imali, a ja i ovako izgledam bas izazovno za sex.
samo nisi nasla pravog.nemoj da se predajes.nisi jedina koja ima takve probleme.stvar je u poverenju,a ti ga verovatno nisi imala prema njemu.mozda vec sledeci bude onaj pravi....
 
tajson7:
Slušaj sinak, probaj sledeće. Kad je ona blizu svršavanja, a ti ga kao izvadi brzo i gledaj joj facu. E sad ne znam da li ćeš ostati živ ali MOLIM TE da jafiš na forum šta ti je posle rekla/radila itd... u stvari samo opiši kako joj je izgledala faca...
***** mi kevu, ispasce da se foliram, ali uradio sam to pre par nedelja, i... mnogo dobar trip, kao neki home made funny video, posle toga mi se od smeha spustio, a ona je otisla iz stana odjednom... :D :D :D
 

Back
Top