Prilazenje devojkama

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
AcaBg82:
Kazu da sto duze muskarac odlaze prilazenje nekoj devojci u klubu to sve vise nalazi razloge da joj ne pridje.

Da li treba prici odma, po sistemu idem pa sta bilo?


Da ...

Bude tako, tacno znam na sta misli.

Pa bolje je odmah, pa tsa bude.

I lakse i mnooogo opusteniiji budes, a mozda dobijes i pi.cke. :wink:
 
Da , pridješ odmah, i zatražiš ime i broj telefona, opravdaš se da želiš da je zabeležiš u tefter da je ne bi više puta uznemiravao ....

Kad se upoznaš, ostani 5 minuta, i kreni dalje....treba popuniti tefter....

Uvek naglasi da si nagluv, i da je slabo čuješ.
Jedino gde bolje čuješ je mesto gde nema buke, recimo tvoja gajba i prijatna muzikica....
Nnnnnnn........možeš i da čuješ , ali ono ....eeeee nikako ......
 
Ja vec godinama ne prilazim devojkama po klubovima i kaficima,jer je tamo uvek ogromna buka. kako da muvam ribu kad ne mogu normanlo da pricam sa njom.
Znaci startovanje dolazi u obzir samo u tzv.mirnijim varijantama.
Ja sam za ona startovanja u prodavnici pored kuce,pored trafike,kada odes kod neke doktorke na pregled...pa ili startujes doktorku ili sestru. Pa zubarku...joj sto sam ja imao sltaku zubarku! UF!...A ona meni svaki put kad dodjem...miki,miki...mico,mico...miki hocemo ovo,miki hocem ono...:lol: :lol:
Pa startujes prodavacicu u pekari...apotekarku...komsinicu NARAVNO...itd! :lol:
 
pa sad ne znam za to odlaganje sta vi muskarci mislite i premisljate pre nego sto pridjete nekoj devojci ali...... mislim da definitivno treba prici pa sta bude
pa boze moj niti cete bilo koja devojka pojesti niti ne znam kako ispaliti pa ako joj se ne svidis ili tipa kaaze da ima vezu... sve je to ok i deo muvanja i prilazenja
najvise mrzim stidljive momke koji cekaju da sve devojka uradi.. mada ima i takvih devojaka koje vise vole da osvajaju one nego da njih osvajaju...... razliciti ukusi
 
Meni je prilazenje devojkama jedna od najzanimljivijih stvari koju covek moze da radi kad izadje u grad. Ne nego cu da sedim celu noc za stolom sa ortakom i pricam prazne price. To moze da bude jako zanimljivo ako se na to gleda na pravi nacin. Pre svega netreba biti sujetan. Pa sta i ako neuspes da smuvas ribu, sam taj cin prilazenja i razgovora opet moze da bude uzbudljiv i zanimljiv. U slucaju neuspeha jedino biva povredjena sujeta, mislim nije vas ostavila devojka koju volite i..., vec jednostavno jedna nepoznata devojka vam postaje malo poznatija i niste joj bili dovoljno zanimljivi.JAKA STVAR :roll: A uvek moze i da uspe i donese neki dobar sex a mozda i ljubav. :)
 
ANELE:

Aha pa ako ne znas zasto onda cu ti ja objasniti.

Zato sto ce zena jedva docekati da se pokaze kako je ona "riba" i da te napusi, a posle ce biti sama.

A sto se tice tih koje "imaju vezu" ;) E od tih izgovora mi je MUKA!!! Sto nema muda da kaze sta zaista misli, nego LAZE umesto toga. I zar zene nemaju ni malo mozga da smisle BAR MALO mastovitiji izgovor....??


Sve to jeste deo muvanja i prilazenja, ali je deo svega toga postalo i ovogore sto sam ja napomenuo.


I da, NE POSTOJE devojke koje same prilaze, to su ili pacenice kojima je ocajnicki potreban sex sto je redja situacija, ili sponzoruse koje vijaju sponzore :lol: ili moze i da bude da ne vijaju tipa zbog kesha nego su snimili debru priliku dase udaju i uvale drugom na grbacu.

P.S. Jel to slika iz filma dani groma? Jesu to uopste Nikol Kidman i Tom Kruz?
 
23 cm i vise:
Meni je prilazenje devojkama jedna od najzanimljivijih stvari koju covek moze da radi kad izadje u grad. Ne nego cu da sedim celu noc za stolom sa ortakom i pricam prazne price. To moze da bude jako zanimljivo ako se na to gleda na pravi nacin. Pre svega netreba biti sujetan. Pa sta i ako neuspes da smuvas ribu, sam taj cin prilazenja i razgovora opet moze da bude uzbudljiv i zanimljiv. U slucaju neuspeha jedino biva povredjena sujeta, mislim nije vas ostavila devojka koju volite i..., vec jednostavno jedna nepoznata devojka vam postaje malo poznatija i niste joj bili dovoljno zanimljivi.JAKA STVAR :roll: A uvek moze i da uspe i donese neki dobar sex a mozda i ljubav. :)

To stoji, (sto bi rako jedan veliki um)

Prilzaenje jeste sustina zabave a ne sedenje za stolovima i lokanje, to mogu i kod kuce.

ALi zene to drugacije vide....
 
ne znam zasto imas takvo misljenje o devojkama koje se bacaju u akciju, da li to znaci da ne volis devojke koje prilaze momcima?
mislim da ima dosta devojaka koje prilaze a nisu kako kazes pacenice ili sponzoruse...
da jesu .. to su tom i nikol a iz kog filma ne znam :lol:
 
Anele:
ne znam zasto imas takvo misljenje o devojkama koje se bacaju u akciju, da li to znaci da ne volis devojke koje prilaze momcima?
mislim da ima dosta devojaka koje prilaze a nisu kako kazes pacenice ili sponzoruse...
da jesu .. to su tom i nikol a iz kog filma ne znam :lol:

Ma jok, ja bih voleo da devojke prilaze momcima, a najvise meni :lol:, ali... Nije se jos desilo, obicno su bezale. :(

Tako da sam zakljucio da one koje prilaze hoce neku "korist"... :lol: A ja ima nisam izgledao kao dovoljno pun kesah a ni kao naivcina koga ce moci da vozaju... Tako sam uvek izvisio.


Ja nisam video jos ni jednu devojku da prilazi i da ima obicaj, (ne meni nego i inace) a da je sve kul, znaci ili je neka klinka koja vija matorca ili bilo koja druga nenormalna situacija...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top