pronadjena mumija

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja i dalje ne razumem kave veze ovo ima s politikom...ovo je za istoriju ako je tacno a ljudi su ti vec 100 puta objasnili da te piramide dovesti u vezu s Bosnjacima je isto ko i reci da smo mi Srbi nebeski narod......
 
frozen1982.:
Ja i dalje ne razumem kave veze ovo ima s politikom...ovo je za istoriju ako je tacno a ljudi su ti vec 100 puta objasnili da te piramide dovesti u vezu s Bosnjacima je isto ko i reci da smo mi Srbi nebeski narod......
pa zasto se lazete medjusobno dvjesta godina

http://www.visoko.co.ba/index.php?subaction=showfull&id=1146311353&archive=&start_from=&ucat=10&

a piramida postoji i izgleda da su je gradili Bosnjaci jer je na platou piramide otkriven Kraljevski grad star oko desethiljada godina.od nas je izgleda potekla civilizacija i pismenost
 
Sta reci......
Kako mogu da je grade Bosnjaci kad ko nacija postoje tek od Tita.....gluposti.
Tako moze da se kaze da su Srbi gradili gradjevine Vincanske kulture....
Kako Englezi ne kazu da su oni gradili Stounhendz?
To sto je neki narod na nekoj teritoriji ne znaci da on polaze pravo da vezuje svoju istoriju za sve sto je na tojh teritoriji postojalo i pre njiegovog naseljavanja.Sto je babi milo to joj se i snilo.
 
sahara11:
pa zasto se lazete medjusobno dvjesta godina

http://www.visoko.co.ba/index.php?subaction=showfull&id=1146311353&archive=&start_from=&ucat=10&

a piramida postoji i izgleda da su je gradili Bosnjaci jer je na platou piramide otkriven Kraljevski grad star oko desethiljada godina.od nas je izgleda potekla civilizacija i pismenost
Ljudi, hajde da pokrenemo inicijativu da se gospodin Alija Izetbegovic posthumno proglasi faraonom! Sad sam sve shvatio! Dokazi su preda mnom! Nefertiti je moja majka, a Alija otac! Oooo, Srbi gde nam je mozak bio, sad sve vidim tako jasno! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
frozen1982.:
Sta reci......
Kako mogu da je grade Bosnjaci kad ko nacija postoje tek od Tita.....gluposti.
Tako moze da se kaze da su Srbi gradili gradjevine Vincanske kulture....
Kako Englezi ne kazu da su oni gradili Stounhendz?
To sto je neki narod na nekoj teritoriji ne znaci da on polaze pravo da vezuje svoju istoriju za sve sto je na tojh teritoriji postojalo i pre njiegovog naseljavanja.Sto je babi milo to joj se i snilo.
Frozen, ne raspravljaj se, nego se poklopi sa svemudroscu bosnjackom!!! :lol: :lol: :lol:

P.S. Bosnjaci nisu nastali od vremena Tita, ta kvazi nacija postoji desetak godina! Dejton ih je stvorio!
 
sahara11:
pa zasto se lazete medjusobno dvjesta godina

http://www.visoko.co.ba/index.php?subaction=showfull&id=1146311353&archive=&start_from=&ucat=10&

a piramida postoji i izgleda da su je gradili Bosnjaci jer je na platou piramide otkriven Kraljevski grad star oko desethiljada godina.od nas je izgleda potekla civilizacija i pismenost
ahahahahahaaaa...'ladno sam pogledao ovaj prilog...ovo treba videti....jbt,reportaza je u fazonu zanimljivog ismejavanja
pffff...piramida...
 
DeteSunca:
Frozen, ne raspravljaj se, nego se poklopi sa svemudroscu bosnjackom!!! :lol: :lol: :lol:

P.S. Bosnjaci nisu nastali od vremena Tita, ta kvazi nacija postoji desetak godina! Dejton ih je stvorio!
Kolko ja znam nardnost su bili pod Titom...a to mu dodje na pola od naroda.....ma njihova stvar.Nek se proglase i Marsovcima ili Atlantidjanima ako oce.....ali nesto sumnjam da ce svetska istorijografija da ih prizna kao Bosnjake-izvoriste Evropske kulture, :lol: .....mozda u vezi te "piramide" i ima necega i to je stvarno fascinantno sa aspekta pogleda na praistoriju ali ove "teze"su samo lecenje komplexa zaturenogg nacionalnog identiteta.....dobro je rekao Mile Kos,jes da je vezano za svetsko prvenstvo u fudbalu al vazi izgleda i za sve ostale aspekte drustava na Balkanu:"Sto manji narod,to vece ambicije".
 
sahara11:
pa zasto se lazete medjusobno dvjesta godina

http://www.visoko.co.ba/index.php?subaction=showfull&id=1146311353&archive=&start_from=&ucat=10&

a piramida postoji i izgleda da su je gradili Bosnjaci jer je na platou piramide otkriven Kraljevski grad star oko desethiljada godina.od nas je izgleda potekla civilizacija i pismenost

Ти си брате......ма Ти си... добро хајде нећу да вређам... али скроз си ошинут... човече какве ми везе имамо са "пирамидама" да ли си Ти ишћућио или шта је са Тобом... веруј у шта хоћеш, у мумије у Озириса у Амон Ра, у Хоруса... само дај о'лади... идете сада у "походе пирамиди" тотално сте пролупан народ... :roll:
 
Sad se setih
80-ih godina u BiH na naucnoj osnovi uz svu halabuku medija i eminentnih licnosti iz oblasti kulture uz inicijativu istorijskog instituta BiH u Sarajevu pruzeni su dokazi da se Troja nalazila u slivu Neretve,........bio je pravi haos......i nista.
 
frozen1982.:
Kolko ja znam nardnost su bili pod Titom...a to mu dodje na pola od naroda.....ma njihova stvar.Nek se proglase i Marsovcima ili Atlantidjanima ako oce.....ali nesto sumnjam da ce svetska istorijografija da ih prizna kao Bosnjake-izvoriste Evropske kulture, :lol: .....mozda u vezi te "piramide" i ima necega i to je stvarno fascinantno sa aspekta pogleda na praistoriju ali ove "teze"su samo lecenje komplexa zaturenogg nacionalnog identiteta.....dobro je rekao Mile Kos,jes da je vezano za svetsko prvenstvo u fudbalu al vazi izgleda i za sve ostale aspekte drustava na Balkanu:"Sto manji narod,to vece ambicije".
BOSNJACI nisu bili narodnost, muslimani su bili! S tim sto se vecina doticnih izjasnjavalo kao Jugosloveni!
 
DeteSunca:
BOSNJACI nisu bili narodnost, muslimani su bili! S tim sto se vecina doticnih izjasnjavalo kao Jugosloveni!
Do 1974. kao Srbi, medju njima i A.Izetbegovic, Ganic i da ne nabrajam, posle A.I kao Musliman a E.Ganic /koji je inace ratni zlocinac/ kao Jugosloven. Postoje dokumenta koja su lako proverljiva u arhivi BiH.
 
ali,ima tu jedna zackoljica-i kada su se muslimani/bosnjaci izjasnjavali kao jugosloveni,ili kad nisu imali izdefinisan identitet,oni su bili nesto "razlicito". vi cesto upadate u varku da su to bili srbi/jugosloveni/nedefinisani..ali i tada,su i oni sami sebe a i srbi njih percipirali kao razlicit identitet od nasheg..a ne kao srbe
dakle,ipak,njihov identitet,koliko god izrastao iz nasheg, samo nije bio dovoljno iskristalisan i nije imao ime...a i mi srbi smo ga de facto odbacili i u percepciji i u relnosti
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top