Volite li jastuk ispod sebe

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
sinnke:
Ma verujem ti da vozis auto ali mi nije jasno kako su projektovali papucice za kopita.... da li je moguce da to funkcionise? :lol:
Sto ti turas reci kao "projektovanje" u svoja usta? :lol:
Ma i reci kao "auto" uopste... :lol:
Dobro kopita da su ti u ustima to jos i mogu da razumem...:lol:

PS Sinke jel su ti dozvolili da pises putni nalog ili ti jos uvek kolege popunjavaju a ti samo otisak kopita stavis... :lol:
 
Petar_Pan:
Sto ti turas reci kao "projektovanje" u svoja usta? :lol:
Ma i reci kao "auto" uopste... :lol:
Dobro kopita da su ti u ustima to jos i mogu da razumem...:lol:

PS Sinke jel su ti dozvolili da pises putni nalog ili ti jos uvek kolege popunjavaju a ti samo otisak kopita stavis... :lol:


Kad ti mozes izmisliti novu rec kao sto je promiskvitet sto onda ja neku vec postojecu ne mogu napisati ili reci.

Sta ti je duzina grive pomutila razum? :lol:
 
sinnke:
Kad ti mozes izmisliti novu rec kao sto je promiskvitet sto onda ja neku vec postojecu ne mogu napisati ili reci.

Sta ti je duzina grive pomutila razum? :lol:
Pa da mozes koristiti postojece reci kao sto su griva na primer... :lol: Mozes i rep... ali onako ulepljen od cicaka... takoreci nakaradan... :lol:

Ne nego mi je nemanje para, nemanje devojaka, los fiziki izgled, nemanje diplome, nedostatak inteligencije, nedostatak kulture i neznanje ophodjenja prema zenama pomutilo razum :lol: .... sto je inace i vidno po mojim temama... :lol:
 
sinnke:
A koju ti to diplomu imas kad radis kao vozac viljuskara. :roll:
Diplomu inzenjera informatike... vec bilo 15 puta... al za one sa slabijom memorijom...
Inace nemam veze sa viljuskarima... osim sto mogu da narucim neke po potrebi i kao nadzorni organ im komandujem sta da rade... Isto tako i kamiondzije i ostale 3-i stepen sabane... koji tripuju za sebe da su neke face...
I da ne nastavljam ovu visoko intelektualnu raspravu...
lakuc noc i sanjaj neku sponzorusu, neka kola, pare i neciju dobru kitu... bez tumora na njoj... :lol:
 
Petar_Pan:
Diplomu inzenjera informatike... vec bilo 15 puta... al za one sa slabijom memorijom...
Inace nemam veze sa viljuskarima... osim sto mogu da narucim neke po potrebi i kao nadzorni organ im komandujem sta da rade... Isto tako i kamiondzije i ostale 3-i stepen sabane... koji tripuju za sebe da su neke face...
I da ne nastavljam ovu visoko intelektualnu raspravu...
lakuc noc i sanjaj neku sponzorusu, neka kola, pare i neciju dobru kitu... bez tumora na njoj... :lol:


Meni se cini da si ti utripovao. Ako si utovarivao viljuskarem kompove to ne znaci da si inzinjer informatike. :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top