Nepisano pravilo...?

Pa naravno da jeste smor kada neko trči za tobom, čemu dilema?
Da, prija to tvom egu, ali se na tu osobu sigurno nećeš naložiti..
Nije zanimljivo kada je previše lako (ha ! a ovo vam je životna filozofija, pojavljuje se u svim njenim aspektima).

Ako ikada mrzim sebe, onda je to kada se na nekoga baš zatreskam... ili malo posle poga, kada se otreznim...
a a aa aaah
 
Pa kada te neko juri znas da sa njim mozes da radis sta hoces,i vise nije zanimljivo...
Znas da je osvojen/a i to je vec nesto cemu znas nastavak...
A uzajamno osvajanje,zaljubljivanje,malo lozenja,diskretnog ignorisanja...i tako... sve je to mnogo zanimljivije... :)
 
love_girl:
Pa kada te neko juri znas da sa njim mozes da radis sta hoces,i vise nije zanimljivo...
Znas da je osvojen/a i to je vec nesto cemu znas nastavak...
A uzajamno osvajanje,zaljubljivanje,malo lozenja,diskretnog ignorisanja...i tako... sve je to mnogo zanimljivije... :)

Meni je to i najinteresantnije u celoj prici. Obicno se muvam sa nekim mesec,dva zavisi, a kada se smuvamo - nije mi vise interesantno i ubrzo raskinem. ;-)
 
Razmazena:
Meni je to i najinteresantnije u celoj prici. Obicno se muvam sa nekim mesec,dva zavisi, a kada se smuvamo - nije mi vise interesantno i ubrzo raskinem. ;-)

"Ne nemoj mi prici...
jer sreca je lepa samo dok se ceka
dok od sebe samo nagovestaj da" 8-)

Hmmm..za(s)to se ja nikad nisam lozila na onog ko se lozio na mene.Ali mi se desavalo da se lozim na tu osobu tek kad se ona oladi(a few years later)
 
djevojke , da vas pitam nesto .... jel vise volite momke koji pokusavaju da vas ,,osvoje,, (smuvaju , ali malo duze da traje ) , ili da odmah predju na stvar .... ono ee , ajmo na pice .......ajmo da odmah izadjemo .... ???
 
Avet:
djevojke , da vas pitam nesto .... jel vise volite momke koji pokusavaju da vas ,,osvoje,, (smuvaju , ali malo duze da traje ) , ili da odmah predju na stvar .... ono ee , ajmo na pice .......ajmo da odmah izadjemo .... ???
Stvar je u tome da znas pravu meru, mada to zavisi od devojke. Ako zelis vezu sa tom devojkom, onda pustis da prodje neko vreme.Mada nemoj da cekas predugo, jer moze da se desi da postanete prijatelji... U suprotnom, moze i prvo vece... ;) :-D ;)
 
Avet:
djevojke , da vas pitam nesto .... jel vise volite momke koji pokusavaju da vas ,,osvoje,, (smuvaju , ali malo duze da traje ) , ili da odmah predju na stvar .... ono ee , ajmo na pice .......ajmo da odmah izadjemo .... ???


pa ako si je upoznao tu noc, onda je bolje da pustis da prodje par dana, za to vreme joj posaljes neku poruku... ako je znas od pre onda odmah, ali vazno je da znas da se i ti njoj svidjas! mada ipak sve zavisi od tipa devojke!
 

Back
Top