Flertovanje

matora? :shock: :shock:
:-D :-D :-D :-D

doduse, i ja kad sam bila mala, mislila sam za ove od 30, da su matori!
necu ti zameriti, ovaj put, ali pazi kako razgovaras sa starijima :-D
i ako budes takav, nikad neces nauciti da flertujes!
 
Jao...mozda si nizak gradjom??
Pa si zato mali???
Zezamo se mi Cvele? Omatorjele forumasice :D:D:D
Da, pise ti u profilu da si
Rođendan:
01.05.1989....mladji si cak 12 god. od mene.
Odes fino na google.com i ukucas flertovanje i puknes na enter...e....znas sta ce svasta izaci....zapanjices se...
 
E cvele, u pravu je geisha, to uglavnom treba da "dodje" zajedno sa tobom na svet... ti ces nauciti da flertujes, u to sam sigurna, ali ti ocigledno nisi rodjen za to pa ce te neka devojka koja JESTE stvorena za to provaliti u sekundi..... znam to po sebi.... uvek provalim....he,he,he...rodjena za flert:)))
Znas kako, rodjeni za flert su ljudi koji NESVESNO i BEZOPASNO flertuju sa manje-vise svima..... I jednostavno oni imaju nesto u stavu i pogledu sto jednostavno vice FLERTUJEM SA TOBOOOOOOOOOOM!!!!!!!!!!! Ako ti to nemas-dzabe..... mozes samo da se provlacis... meni je jedan od zanimljivih vidova flertovanja-dvosmislene recenice...momak se uvek nadje u rebusu i pita se da li flertujem sa njim...ako se nasmesim odgovor je da, a ako bi zacutala odgovor bi bio ne.... Eto..... Nadam se da sam ti bar malcice pomogla/odmogla.....p0zz i srecno.....
 
chypawa_18:
...Znas kako, rodjeni za flert su ljudi koji NESVESNO i BEZOPASNO flertuju sa manje-vise svima..... I jednostavno oni imaju nesto u stavu i pogledu sto jednostavno vice FLERTUJEM SA TOBOOOOOOOOOOM!!!!!!!!!!! ...


...i nikada MLADIM damama od 30 leta ne govore da su MATORE!!! :twisted:

:lol: :lol: :lol:
 
geisha:
djabe ti cvele da ti bilo sta kazemo, flertovanje se ne uci........ili si prirodno rodjen i nadaren da flertujes ili nisi.........sorry!!!!!!!

mislim da ti ova recenica sve govori.... :) :) :)
a ti sada cvele krenuo sve redom da muvas, sad kada si smuvao tu devojku mislis da treba da se oprobas i kod drugih a sem toga ta devojka koja radi u tvom komsiluku predpostavljam da je starija a veruj mi veoma je glupo kada neki klinjo muva stariju devojku od sebe :) :) :)
 
geisha:
djabe ti cvele da ti bilo sta kazemo, flertovanje se ne uci........ili si prirodno rodjen i nadaren da flertujes ili nisi.........sorry!!!!!!!


Tacno tako...sorry i od mene. Nema recepta, pravila, objasnjenja.
Ali nije sve izgubljeno, naucices ponesto vremenom, jos si mali...:) Uostalom, nisu ni sve devojke rodjene s tim talentom, mozda ni ta mala iz kraja nije flirty....
 

Back
Top