Mama i ona

Petar_Pan

Iskusan
Poruka
6.907
Situacija: Mamica 45 otprilike. Fazon "Ja ne mogu da izdrzim bez pusenja. A sto mi je on rekao da imam lepe debele usne." I sve u tom "Ja se dajem svakom bez pardona" - fazonu...
Naravno kao kulturno je iskulirate....
Kad za par dana eto ti je njena 19-to godisnja cerkica... Dovela je mamica da se upozna... Opet otvoreno nabacivanje... Prica o "kresanju"... Mamica je gura... a i ona sama nije mutava...

Procena: Za kres prolazi, za nesto ozbiljnije ni u ludilu...

Pitanje: Da li bi je vi kresnuli?

Rekapitulacija: Razumljivo da svaka mama zeli najbolje za svoje dete, ali da li to podrazumeva da i mamica hoce samo da to bude kres? Ili je tu mozda neka smisljenija prica "udomljavanja" cerke, sto je opet cudno jel je razlika u godinama ipak prilicna... Inace mamica je poslovni partner i moze prilicnu zbrcju da mi napravi ako razglasi da sam joj ja cerku jel... Sta hoce mamica?
 
Bolje se ti pazi,mozes da sexas i drugu neku?! ali da ti majka nudi cerku,tu garant nisu stvari ciste!! Nesto smeraju,cisto moje misljenje?!
Moj dobronameran savet preskoci ih...
Bice sexa;)
 
Lexa:
Ma jeste stvarnos' Pero, verujem ti ja, ali je pitanje koje je neko već postavio - gde ih, bre, samo nalaziš? I kako to da ih baš TI nalaziš? :mrgreen:
Pa nemam pojma... zestoko se trudim :lol: pa mi upali...
Radom.... :lol: Daklem "kod mene je vazna samo jedna stvar, a to su dve stvari: red, rad i disciplina" :lol: ...dobro de pomalo i sex... ali to je sekundarno u prici jel... :lol: Opet lajem...
 
Limette:
Izvini, jel radis u agenciji za poslovnu pratnju kad te tako salecu, posto ne verujem da te tako salecu ako radis u opstini,elektrani,skoli, pekari i sl.
Ne ne radim ni u jednom od pomenutog... Trenutno radim za dve fire u jednoj trecoj firmi... :lol: imam neke veze sa jos par firmi... a planiram uskoro da promenim...
Inace u zadnje vreme mnogo menjam firme tako da prosle price verovatno nisu iz iste firme... Blah... Ajmo o ljubavi sexu....
 

Back
Top