Kineski STEALTH

Ne mora da znaci da je spijunaza, isti prirodni zakoni vaze svuda, ne moze kineski stelt da bude u obliku kocke. Meni pristojno izgleda, jedino mi se cini da je ivica usisnika sa donje strane malo ostra za jedan nevidljivi.
 
ja nebih potcenjivao njihovu tehnologiju, iako dovoljno argumenata ima i za to.zamislite, i najjaci procesori se proizvode u kini!
imaju oni smisla i za hi-tech varijante, samo ako im je to vazno.
 
Eh the-edge da znas da si me namucio.Trazio sam po ATF-u i Janesu komentare i odgovore na pisanja o j-14?
U stvari neko je napravio neslanu shalu i uradio ovaj virtuelni avion u cgi ili photoshop-u.
Novinski clanak koji pise o nekoj proslavi iz originala je zamenjena slika i ubacen avion a posto ljudi ne znaju kineski ispada kao clanak o avionu.
Neko je napravio zajebanciju.
Kineski stelt program [aktivan] ne postoji prema Janesu.Mig-Mfi su obishli kinezi ali im se nije dopao.Aktivni programi su J-11 kineski licencno pravljena verzija Su-27.FC-1 [koperacija sa pakistanom],Licencna proizvodnja mig-21 i ostale kopije ruskih aviona i tako dalje...
Edge naseo si na neciju zajebanciju.....

Dakle ovaj avion NE POSTOJI......
evo i slike j-10 glavni lovac-bombarder sa kineskim softverom i hardverom,konstrukcija i know-how kupljena od Izraela [projekat LAVI].
j-11 kineski suhoi sa 30+% ruskih delova.

FC-1..
J-10 jos jedna
 
A ja to pokupio na stranom forumu... :? C, c, c...

Nikome nije za verovati (najlakše se prevari onaj kome je stalo do istog!)

---------------------------------------------
Dodatak: Evo gde sam pokupio link. http://forum.axishistory.com/viewtopic.php?t=30033&start=2940
Italijan koji je postavio pitanje vrlo je pouzdan, a pominje i članak u nekom italijanskom časopisu (Rivista Italiana Difesa 2/2006). Ako se on navukao (i svi ostali), kakve je šanse imala moja skromna persona? :?

Usput, tu se pominju DVA rivalska kineska projekta Čengdu J-12/14 i Šenjang J-13. :roll:
 
Ma nisi prevaren samo ti nego dosta ljudi i svi se napale i bez provere uzbudjeni pocnu da pricaju o "novom avionu" i sto je najgore ubedjuju druge sa cinjenicama bez pokrica i onda se po domino-efektu od par ljudi prevara prosiri na citave sajtove posvecene avijaciji tj. na primeru axishistory-javi im da je laznjak u pitanju, da se ne sire prevare,posto ja tamo nisam registrovan jer ne znam bas engleski dobro :),vise ruskii....
Oko stelta---jeftini visenamenski lovac FC-1 bi trebao da izadje u nekoliko varijanata pa i jedna sa umanjenim RCS,ali to tek za par godina.Za J-seriju takodje predvidjene su neke izmene za smanjenje RCS-a [promena oblika usisnika],spoljni kontejneri za rakete v-v ,to je zadnje sto sam cuo ali i to u daljoj buducnosti.
 

Back
Top