NBA Playoff

Marauder

Elita
Poruka
23.575
Parovi i moje prognoze

Istok

Detroit Pistons - Milwaukee Bucks
S obzirom da zivim u Milwaukee dobro poznajem ovaj tim i verujem da mogu barem jednu da pobede. Moja prognoza 4-1.

Miami Heat - Chicago Bulls
Miami je veliki favorit, ali Chicago u poslednje vreme odlicno igra. Moja prognoza 4-2.

New Jersey Nets - Indiana Pacers
Ovde verujem da ce se igrati svih 7 utakmica. Moja prognoza 4-3.

Cleveland Cavaliers - Washington Wizards
Cleveland sa lakocom dobija. Moja prognoza 4-1.

Zapad

San Antonio Spurs - Sacramento Kings
San Antonio veliki favorit, ali nije ni Sacramento za podceniti jer mogu svakoga pobedibiti. Ipak, San Antonio je previse jak za njih. Moja prognoza 4-1.

Phoenix Suns - Los Angeles Lakers
Tipican sweep. 4-0.

Denver Nuggets - Los Angeles Clippers
Ovde verujem da ce se igrati svih 7 utakmica. Moja prognoza 4-3 za Denver jer ipak imaju vise iskustva.

Dallas Mavericks - Memphis Grizzlies
Dallas daleko mocniji, Memphis nije los, ali realno dosta slabiji od Dallasa. Moja prognoza 4-2.
 
Istok

Detroit Pistons - Milwaukee Bucks
4-1 mozda 4-2

Miami Heat - Chicago Bulls
4-2 mozda 4-3

New Jersey Nets - Indiana Pacers
3-4 ili 4-3 100%

Cleveland Cavaliers - Washington Wizards
4-3 ili 3-4

Zapad

San Antonio Spurs - Sacramento Kings
4-3

Phoenix Suns - Los Angeles Lakers
gadno ce biti, s tim da je vec 1-3 pojma nemam i to je iznenadjenje

Denver Nuggets - Los Angeles Clippers
Kliperse vec vidim u finalu Zapada

Dallas Mavericks - Memphis Grizzlies
4-0
 
dobra je i Dalas-San Antonio
mislim da ce biti vrh i pistons-cavaliers...
a suns-clippers uz suns-lakers najbolja serija do sada......
znaci sansi su vazda za dobru zabavu ali vise bih volio da prodju klipersi jer volim megetija ali i meriona ..... :lol: bice sjajna i zadnja utakmica
 
uh, i miami pobedio detroit.........i to sam ocekivao jos prosle godine, ali se i o'neil i wade bili povredili.................i to mi je posebno drago, da je detroit naisao na ekipu koju ne moze da pobedi na snagu dwojce wallaca......
 
Kleo sam se u njih tokom sezone i pocetkom playoffa. Detroit je pobedio Milwaukee bez problema (4:1) i onda poveo lako 2:0 protiv Clevelanda. Od tada nisu isti tim. Odbrana i nije losa, ali njihov napad je katastrofa. Pored toga igraju toliko prepoznatljivo da svaki bolji trener moze uociti njihovu manu.
 
68Charger440:
Ko je imao pomoc: Detroit protiv Clevelanda ili Miami protiv Detroita?
ma ne nego je Majami imao pomoc Vilijamsa i Vokera u 1. utakmici.....na to sam mislio
I Geri Pejton je igrao solidno....
Navijam sada za Majami da bi Pejton osvojio prsten....zasluzio ga je......a uz to mnogo volim Vejda i O`Nila 8)
 
GRIZZLY:
ma ne nego je Majami imao pomoc Vilijamsa i Vokera u 1. utakmici.....na to sam mislio
I Geri Pejton je igrao solidno....
Navijam sada za Majami da bi Pejton osvojio prsten....zasluzio ga je......a uz to mnogo volim Vejda i O`Nila 8)

owaj walker me cudi covek.......toliki, toliko placen...a igra ko moja baba:evil:

a miami, stwarno je naj ekipa sto se tice imena i igre

detroit igra najdosadniji basket u ligi......rezultati su im ko u domacem prvnstvu..66:68...:roll:
 
Walker je očaj od igrača, visoko krilo a drema na trojci i povremeno oprangija... podseća na jednog od naših. Navijam za Miami u ovom duelu, neka Pejton osvoji prsten i mirno se penzioniše. Ovo im je zadnja šansa jer Shaq nije ono što je bio
 

Back
Top