Vrhunac komunikacije izmedju ljubavnika...

Ajd i ja prvi da odgovorim...

Slika govori sve...



tango.jpg
 
Sto se tice slike.... pa obratite paznju na njegov dlan... umesto da polozi citav dlan na list njene noge... on dodiruje samo sredimo dlana... dok mu prsti to ne rade... time verovatno povecava zelju za njom... kako bi kasnije zelja explodirala kao vulkan... :)

takodje je samo polozio obraz uz njen vrat a ne ljubi ga. :)
 
rastamann:
Shta vidite kao vrhunac ljubavi, komunikacije, dodira, neznosti, razumevanja...?

vrhunac ljubavi...hhhm ljubav je konstanta tako da i nema vrhunaca...
komunikacija...hhhm vrhunac komunikacije je deljenje nekih podataka koje nisi delio do tada...dakle kada si spreman da sa nekim podelish neshto shto niko do tada sem tebe nije znao...to je vrhunac komunikacije
dodir...hhhm joj super je kad prvi put sklizne ruka ispod pojasa...a posle je super kad je jutro i kad se probudish a pored tebe dodiri...uh
nezhnost...hhhm pa ne znam za nezhnost...mislim super je kad recimo legne na tebe al ne sex i neshto krene da se umiljava kad se trljate nosevima il neshto...al nezhnost je u ljubavi uvek tu i nisam siguran da bi mogao izvaditi vrhunac nezhnosti...
razumevanja...hhhm kad ona kazhe dobila sam ne mozhemo da se kresnemo al tju ti popushim (: ...ovaj sprdam se...ne znam valjda vazhi isto kao za komunikaciju...
 

Back
Top