MusKarcI

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Alexandra9:
IMAJU.
NE znaju da koriste. :p



E sad... muzhjaci, zhenke... aman, zaman, damn, deco... dokle cjete smarati vishe oko istih gluposti? Je*ale vas generalizacije, foliranje, nerazumevanje i i i... maaaa... (wasntme)

Mrzim zhene. Mrzim mushkarce. Volim ljude.
Haug.
Kako me ti odusevljavas! :shock: :D
Xex generalizacija..to ti je kao boginje svi moraju da preleze! :?
 
Shinodaaaaaaaa... hajde dolazi malo redovnije da budemo TPy i gazimo sve bljuvotine ovde. Budimo gori!!! :mrgreen:

Ma kakve boginje.
Boginje jednom dobijesh i vishe nikad.
... generalizacija... ne bash. :p
 
mislim da je tema malo glupa,bez uvrede.....i to da nemaju emocije??dajte molim vas....ne ne mislim da nikad ne placu i ne ne mislim da nemaju emocije...i da i muskarci su ljudska bica,s tim sto zene vise placu u javnosti,boze moj da bi skrenule paznju na sebe....dobro,mozda i nije tako,ali eto donela sam zakljucak :D
 
Istina je da se mesto plakanja muskarci nerviraju i dobijaju stres! ZA muskarca je mnogo bolje da se isplace jer onda izbaci iz sebe sve kao zena, a ovako se stresovi nagomilavaju i eto izmedju 50 i 55 srcka!!!!!!
 
Alexandra9:
Shinodaaaaaaaa... hajde dolazi malo redovnije da budemo TPy i gazimo sve bljuvotine ovde. Budimo gori!!! :mrgreen:

Ma kakve boginje.
Boginje jednom dobijesh i vishe nikad.
... generalizacija... ne bash. :p
Ne mogu da budem redovniji nego sto sam sad... Dodjem bar 2x dnevno! :D a sta je TPy, to nisam skontao :)
biti gori...hmmm tempting! :twisted:
 
Nensi, ne postavljaj tako gjupa pitanja.
Naravno da MOGU recji. Kazhu ali UVEK lazhu. Mushkarci su svinje. Lazhu non stop.
Zhene su josh gore. Krmache. Lazhu podjednako.
Pitaj josh neshto, molim te. :*
 
Mene zanima shta ova tema trazi ovde?
Zar ne postoji zenski kutak na forumu?
Ili barem svashtara.
Al dobro, u sushtini, TINEJDZERE sve interesuje...
 
Nancy:
Brate Shinoda, ako ti je glupa tema ti je zaobidji!
trying..trying..ahhhhhh can't! :cry:

Ovaj..Nancy..bas si mi slatka kad se tako ljutis, znas...VOLIM TE!!!!!
icon_redface.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top