LET AVIONOM

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

baki 75

Aktivan član
Poruka
1.476
Meni nije nimalo prijatan, uvek imam ono neprijatno yujanje u usima, i preplasim se turbulencija. Da li vi spadate u one koji letove dele na prijatne i neprijatne, ili imate veeeliiku frku pa nikada ne koristite avion?
 
joj, koje tesko pitanje... jel znate da su svi instrumenti u avionu duplirani? znaci ako se jedan levo desno dva jedan napred nazad sad pokvari drugi ga menja odma'... ima cak i dva krila!!! ima dva televizora, jedan skroz napred, drugi u sredini... :lol: ima i pilot i kopilot... ne propustam nista zbog tog straha... mada, ne mogu ni da kazem da uzivam bas kad na 12000 metara letelicom upravlja neko ko nisam ja... e, a jel ste vozili nekad raketu? ja mozda jesam... ne znam ni sta radim kad se napijem...
 
Obožavam letove avionom. :D
Ne smetaju mi turbulencije, onako, uzbudljivo mi je to... jedino smara što mi se ukoče noge ako let (i šugavo čekanje po aerodromima) predugo traje.
A obično traje.

P.S. plašim se visine inače, ali to nema veze
 
meni je to bas cool , jos kad krene da se okrece , pa zvono .... lep osecaj ... ali to vecina nikad nece probati , a kamoli osetiti jer se vozite putnickim avionima ... :)

Najlepse mi je voznja helihopterom MI-8 ..
 
da me ne voze oni koji ko da voze krompir, a ne ljude. :-P
Ne smeta mi let avionom, sem ako ne vozi kapetan Devic, ako ne duva olujni vetar i ako nije jeziva magla. :mrgreen:
 
baki 75:
Meni nije nimalo prijatan, uvek imam ono neprijatno yujanje u usima, i preplasim se turbulencija. Da li vi spadate u one koji letove dele na prijatne i neprijatne, ili imate veeeliiku frku pa nikada ne koristite avion?

Obožavam da letim avionom .... i najlepše se osećam medju oblacima :lol:
 
CaLiMeRo:
Obožavam letove avionom. :D
Ne smetaju mi turbulencije, onako, uzbudljivo mi je to... jedino smara što mi se ukoče noge ako let (i šugavo čekanje po aerodromima) predugo traje.
A obično traje.
P.S. plašim se visine inače, ali to nema veze
bas !
nisam panicar, naprotiv
sam let je super dozivljaj, ali me smara cekanje pre leta :roll: ..
ili ako su u pitanju one duge realcije, pa moras da presedas, onda ispadne da vise vremena provedes na aerodromima nego u vazduhu..... :roll:
a vazno je i koji avioprevoznik vozi :!:
 
kako se bre zaglavio debil????
a050.gif
 
Volim....al zadnji put sam leteo ko klinac pre jedno 16 godina......ha ha, a kad sam bio jos manji isprepadao sam citav avion....stalno sam ponavljao:"nece pane avion,nece pane avion"........i svi mislili dete nesto predvidja.....usrali se! :lol: ...i kad smo se spustili pridje jedan cika i pomilova me po kosi i kaze:"Mali,mali vidis nece pane"........a imam ososecaj de je hteo sve po spisku,kolko se prepao....... :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top