Kako ocenjujete ozbiljnost tema na podforumu Politika?

Kako ocenjujete ozbiljnost tema na podforumu Politika?


  • Ukupno glasova
    6
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
dr hirurg:
И теби ако се не свиђа иди на капирај-копирај, па тамо постуј "озбиљне" теме... А ако имаш неку формалну замерку имаш за то примедбе, сугестије, амандмане...
Racunaj ovo kao formalnu zamerku, primedbu, i sugestiju, a i kao temu gde se moze raspravljati o ozbiljnosti tema 8)
 
st.maurice:
Koja je vasa zamerka ovoj temi.Kao prvo,ova se tema bavi jednom manifestacijom,koja je
doduse malo drugacijeg karaktera pokusana da se odrzi pre par godina na ulicama Beograda,ali su je retrogradne,nazadne,nacionalisticke,populisticke i zlocinacke nepoznate snage sprecile.Ovu manifestaciju u Sava centru javno je podrzala jedna politicka
organizacija,pa sta sad.Vama mozda smeta naslov Cedin pederbal.Mislim da je naslov
primeren,jer da je napisano Cedin geybal ili Cedin bal homosekdualaca...znate kako
ova politicka organizacija vodi intenzivnu kampanju u edukaciji Srbije,normalno je ovo juce nazvati balom pedera jer dosta gradjana u Srbiji jos ne razume znacenje reci gey ili homoseksualac.Tako da je u ovom trenutku primerenije koristiti termin bal pedera,
a kada pomenuta politicka organizacija zavrsi sa edukacijom gradjana Srbije,odnosno
stanovnika Srbije koji ce tada ziveti u njoj,e onda ce biti primeren naslov u kojem ce se
koristiti izrazi tipa gey ili homosekdualac,naravno uz prefiks koga vec bude organizovao.
 
Ja ,koliko znam, Ceda je ozenjen i IMA DETE, koje , kazu, cak lici na njega...tesko da je *****.
Ali, ima nekih politicara, cak i predsednika stranaka, a i vise od toga, koji nisu uspeli ili nisu zeleli , ili
im je gadno da diraju zensko, da naprave dete, pa zato furaju hrpu macaka, i pricaju sa sovama.

Sad, ko je tu potencijalno blizi opisu pedera, ne znam..

Ima ih, i koji su u zatvorima proveli nekoliko godina, pa i sada, gde vlada pederastija samo takva.
Ko kaze da nisu bili necija gospodja u Zenici, ili Pozarevcu. Velika je verovatnoca da jesu.
Opet, ima materijala za sumnju.

Izvor informacija, zvani guz- Kurir, je sasvim ozbiljno stivo za neke na forumu. Nesto ozbiljnije od Kurira tesko da bi razumeli.

Dakle, LDP su , po ovome, pedercine, sve do jednog, a tzv.patriote udaraju po celu noc, sve hebac do hebaca :)
Po toj logici, najbolji Hebaci su verovatno Vadikali, oni tresu desetak puta za noc..to su , bre , Srbende..ej, kad Srbin uhvati da mesi...

Nakon njih, idu SRS, JUL, itd........
 
Kohen:
Ja ,koliko znam, Ceda je ozenjen i IMA DETE, koje , kazu, cak lici na njega...tesko da je *****.
Ali, ima nekih politicara, cak i predsednika stranaka, a i vise od toga, koji nisu uspeli ili nisu zeleli , ili
im je gadno da diraju zensko, da naprave dete, pa zato furaju hrpu macaka, i pricaju sa sovama.

Sad, ko je tu potencijalno blizi opisu pedera, ne znam..

Ima ih, i koji su u zatvorima proveli nekoliko godina, pa i sada, gde vlada pederastija samo takva.
Ko kaze da nisu bili necija gospodja u Zenici, ili Pozarevcu. Velika je verovatnoca da jesu.
Opet, ima materijala za sumnju.

Izvor informacija, zvani guz- Kurir, je sasvim ozbiljno stivo za neke na forumu. Nesto ozbiljnije od Kurira tesko da bi razumeli.

Dakle, LDP su , po ovome, pedercine, sve do jednog, a tzv.patriote udaraju po celu noc, sve hebac do hebaca :)
Po toj logici, najbolji Hebaci su verovatno Vadikali, oni tresu desetak puta za noc..to su , bre , Srbende..ej, kad Srbin uhvati da mesi...

Nakon njih, idu SRS, JUL, itd........
Postovani kolega,Vi ste upravo dali fenomenalnu elaboraciju konteksta o kojem govorite.
 
Kolega Kohen"Dakle, LDP su , po ovome, pedercine, sve do jednog,"

Vidite kolega,ja se nadam da je Vasa opservacija o sklonostima pripadnika jedne od nejperspektivnijih politickih organizacija u Srbiji,trenutnog karaktera.Nekako mi delujete
kao da ovu konstataciju izricete u nekom monumentalnom afektu,sta mi je malo
nejasno pomno & pazljivo prateci vase kolumne.Mislim da ne biste trebali biti sada rezignirani ovom salvom ekstazicne histerije,koja se sliva na mladu politicku organizaciju. Pretpostavljam da znate a i nadam se da verujete u programske ciljeve navedne vam
organizacije.Posebno ako vam budem slobodan podastreti izjavu jednog od ideologa
organizacije,koji je lepo elokventno i nadahnuto eleborira ciljeve.Mislim,mogu Vas direktno
potsetiti,to jest da doticnog parafraziram.."mi cemo promeniti Srbiju, a ako neuspemo
promenicemo stanovnike Srbije"..Ovo je fenomenalna stvar.Pazite dugorocno gledano
Srbija ce imati potrebu za uvozom radne snage,i ista ce biti sigurno jeftinija od preostale
domace koje bi po programu trebalo bitno smanjiti.Onda kada uzmete stranca kojem ste omogucili da dodje da zivi & radi u Srbiji logicno je da podrzava vlast koja mu je to omogucila.E sad u tom kontekstu gledano paralelno sa danasnjom konstelacijom
tendencija u profilisanju futuristicki projektovane politicke misli,ipak bi trebali iskazati malo strpljenja.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top