BOJKOT

gost 174064

Veoma poznat
Poruka
13.982
ja ne postujem vishe ovde dok ne skinu ban lideru,
verovatno vecinu zabole racq zbog toga sto ja necu postovati,
ali eto,iz principa NECU
toliko od mene

hardcore4ft.jpg


8)
 
pa dobro, da li neko zna, zasto je on banovan?
koliko ja znam, a znam na osnovu ovoga sa Beograda, nikakvih problema nije bilo....sta je na drugim temama stvarno nemam pojma...
mada ni ne cudi me kada korisnici tipa GORAN321 (valjda) i dalje ne smetano postuju iako reklamiraju svoje forume, i razne seme gde stignu....
razmisljam se samo dal da pisem adminu sad ili kasnije....

ako se secate onog Nebojse sto se reklamirao - ukinuli ga posle sat vremena od mog slanja mail-a administratoru...naravno, nisam slao mail tipa "e ovaj je smarac, aj ga banuj" nego je bilo ocigledno da spamuje....
 
Ej master, ne vredi bre ovako - bole ih uši - ko nas gleda uošte :lol:
Ober je u pravu... ja poslala poruku adminima - i to sam je sročila tako divno da sam na sebe ponosna :lol:
Ajd i ti šalji pa ako nas ignorišu onda da bojkotujemo - može, a?
 
Ma on voli da ga ignorišu, nekoliko puta ko u onom vicu...Dzaba bre, pisao ja majchi četiri ili pet puta ukaziva na probleme, misliš da je odgovorio...zabole ga....
 
Zasto ban vecini korisnika sa plocama :?:
Da li su se svi moderatori zaverili protiv njih.
Alo kome smeta sto se neki dobro slazu.
Sto su se mozda upoznali ili su istomisljenici
Pa svrha foruma i jeste da se ljudi virtualno upoznaju.
BOJKOT i dalje
n038.gif
 
Moderatori Admini...sve je to ostalo od komunista(isto se ponasaju),da je bilo Lustracije bio bi ovo forum i po.Meni brisu postove a druge slicnog sadrzaja ostavljaju.Postoji gomila postova gde se direktno krse"navodna"pravila foruma i nikom nista.Pridruzujem se Bojkotu i ovo je moj poslednji post dok ne skinu ban coveku.
p.s
(mislim da se u ovom slucaju gore navedeni nalaze intelektualno ponizeni pa su pribegli jedinom resenju u svoju korist).
 
Mozda sam ja niko na ovom forumu i sasvim vam je sve jedno.
Ali ako vas zamoli lik kao sto je Master koji je vas redovni korisnik dosta dugo,onda nije fer da mu ne napravite makar taj jedan ustupak koji on trazi od vas.
Ipak je on jedan fini mladi gospodin koji se dosta zalagao da ovaj forum bude to sto jeste.
Bez njegovih slika vi ste samo mrtvo slovo na ekranu.
Puno pozdrava gospodinu Masteru.
a045.gif
 

Back
Top