Battlestar Galactica stigla i u Srbiju

Skinuo sam juce, ali jos nisam gledao.

Ni ja, nikako da nađem vremena da pogledam ...:(

Bunny, tvoje opise ne smem vise da citam pre gledanja ako ne zelim sve da saznam pre vremena. :D;)

Hehe, što...mene je baš zaintrigiralo kakav je film kada sam pročitala, posebno onaj deo o detaljima vezano za Leobena, baš me zanima o čemu se radi. Sada imam i predznanje, polako se pripremam za gledanje :D
 
Ni ja, nikako da nađem vremena da pogledam ...:(



Hehe, što...mene je baš zaintrigiralo kakav je film kada sam pročitala, posebno onaj deo o detaljima vezano za Leobena, baš me zanima o čemu se radi. Sada imam i predznanje, polako se pripremam za gledanje :D

Hm, bojim se da se ne razočaraš, i nema baš bogzna šta o Leobenu, ne pojavljuje se on baš toliko. :neutral:
 
Ova tema je započeta davnog datuma 8.4.2006. i Svemirska Krstarica Galactica je putovala i putovala i putovala... i izgleda konačno stigla u Srbiju.
Trebalo im je pune 4 godine, ali ajde nije lako pronaći planetu Zemlju, a kamoli još i locirati Srbiju na njoj. :mrgreen:

(Na TV Avala se naveliko najavljuje da će krenuti uskoro, samo da ne bude kao na RTS...) :think:
 
Poslednja izmena:
:worth::worth::worth: za Nemeceka i TV Avalu

Secam se ove teme...jos kad je Galactica bila huge u USA i ostatku sveta (i interneta).

Steta je samo sto ce je prikazivati u terminima 23:30 i 8:30? ali je bar nece razvuci na prikazivanje jednom nedeljno.

Meni termini ne pasuju uopste ali evo dobre prilike za rewatch...naravno sa compa :ok:
 

Back
Top