ZA WW

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

beba_toronto

Ističe se
Poruka
2.642
Ej, znas ono iz prosle tvoje teme "mnogo sam bolesna" - kako si straaasno mentano stabilna?! (Reconsider, please!) Ko sto rekoh - mozda da prestanes da se istrazujes po lekarima i uzmes neki lekic za smirenje!
Nemam nameru da se ovde prepucavam sa tobom, ovde postoji nesto vece i od tebe i od mene a to je ova devojcica i njen problem. A ti ako imas problem psihicke prirode, sigurna sam da i u 'obecanoj zemlji' postoji psihijatar. Komentar se nije odnosio samo na tebe vec i na borisa ciji je post (umesno) izbrisan a i na tvoj post-repliku nakon toga, to ti je sigurno jasno, nema potrebe da se pravis ludom. I prestani da kacis deset poruka jednu za drugom - to je protiv pravila foruma. Takodje prestani da me prozivas u deset poruka na licnoj osnovi, i to je protiv pravila foruma. Tvoje negodovanje smo shvatili jos posle prve poruke, a ako imas jos neku kivnost na mene postoji administrator. Ja ti ne imputiram nista, i svaka moja rec koja se odnosi i na borisa i na tebe je susta istina u odnosu na njegov neozbiljan i lakonski post i tvoju repliku na isti, na veoma ozbiljnoj temi. Ohladi se i spusti se na zemlju, ako naletis na neki ostar predmet mogla bi i puci!

>>>>Nemam kivnost na tebe , samo ovakav primitivizam nisam videla ni kod obicnih kasirki , frizerki i kopaca rovova za kanalizaciju....a od jedne doktorice psihijatra zaista nisam ocekivala......

posebno low blows tipa
"Ej, znas ono iz prosle tvoje teme "mnogo sam bolesna" - kako si straaasno mentano stabilna?! (Reconsider, please!) Ko sto rekoh - mozda da prestanes da se istrazujes po lekarima i uzmes neki lekic za smirenje! "

ovo je jadno, ovo su najnize grane na koje covek moze da se spusti....sramota zaista

jos si zaboravila da me dijagnoziras sa borderline personality disorder jer se suprotstavljam "autoritetu" to jest tebi, jer ti si psihijatar...
ali to ne znaci da imas pravo da vredjas i maltretiras ljude po forumu i da ocekujes da svi cute i da ti ljube noge

sramota bre, ovo je crnjak.....koji svet.....

mentalno sam stabilnija od tebe, to je sigurno
 
Slusaj bebo...ili vise volis toronto.......
Ti ocito ne znas definiciju reci primitivizam. U mom postu neces naci nista primitivno, mozda ti je suocavanje sa istinom grubo i boli, ali na tvoj racun od mene nije dosla ni jedna jedina primitivnost niti uvreda. Meni je zao ako se ti vredjas i mislis da je moj post 'low blow', ali zaista ne mogu a da ne preispitam tvoju mentalnu stabilnost (sto nicime ne govori ni da si borderline, niti da nisi normalna, ali da bas nisi afektivno stabilna - to je jasno) kada u pet postova na moj racun izneses vise najgorih uvreda nego svi ljudi zajedno na forumu za 3 godine. Ne bih da te citiram, to su gluposti, ali vrati se ti fino na stranu 2 pa i 3 samoubistva pa se podseti, ako cemo vec o pljuvanju govoriti. MOgu uvek da argumentovano raspravljam sa nekim oko toga ko je u pravu a ko u krivu oko stvari gde se ne slazemo, ali sa tobom nema debate, zar ne?! Tvoj afekat to prosto ne dozvoljava - krece lavina najpezorativnijih izraza i uvreda naprimitivnije moguce prirode, bez mogucnosti suzdrzavanja. Dakle - vredjala nisam ja nego ti, dijagnostikovala te nisam takodje, nije to moj posao, vidim da te je neko vec upoznao sa onim sto je procenio da je tvoja dijagnoza.
Tako da, kao sto rekoh, opusti se. Samo nemoj previse da se opustas. Administrator bi sigurno imao stosta da ti kaze na lavinu najgorih uvreda, kacenje vise postova jednog za drugim u cilju najvulgarnijeg vredjanja druge osobe bez argumenta (sumnjam da postoji argument koji opravdava 'prokletu sotonu' ili 'moralnu nakazu' ako se ne varam?). Zato se dozovi i ponasaj se pristojno na ovom forumu. Tri opomene. Ovo je prva.
 
nisi ti svesna svog primitivluka.....
ali objasnila sam ti...sta su niski udarci...
kad se sluzis privatnim informacijama iz necijeg zivota da osobu vredjas i ponizis, jer si u konfliktu s njom...
koristis neki moj drugi topik da dokazujes da sam mentalno nestabilna, jer sam se pozalila da sam bolesna i trazila pomoc od ljudi ....
sve moje uvrede ne mogu da se porede sa ovom vrstom niskosti
i ja to svesno kazem nije nikakav afekat u pitanju veruj mi.....

ali ne kapiras tiaj idem sad, rekla sam sta sam imala....ti za mene ne postojis, a saznacu ko si da slucajno ne naletim na tebe u zivotu....
 
Informacije prestanu da budu privatne kada se okace pred milionski auditorijum foruma.

Ovo je druga, i zato su neadekvatni delovi poruke izbrisani. Da se ne nadjes zbunjena.
Treca povlaci trajno iskljucenje.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top