Niski udarci

nicim pametnim, pa valjda ne mogu da se hvalim... a sav sam krhK, pa ne smem ni da udarim nekog... povredio bih se... mada se neki sami nasade... al' za to vec nemozete kriviti mene....
 
evo artinve recimo...chovek kazhe da je iz ravnice...ja to do sada nisam znao...a povadio sam iz njegovog profila par dobrih slika...i skoro je okachio neq skroz dobru svima sam je pokazao...meni je artinve gotivac uprkos chinjenici da nije ljubitelj pechenja...meni se povodom te teme javio chovek na private isto iz ravnice...i kazhe da retko jede pechenje nasmejala ga tema pohvalio me i reko da ima rodbinu negde u shumadiji i uvek kad ide tamo jede pechenje...rejndog je iz ravnice isto gotivac...piaf isto tako...gigule...statistika ide u prilog ravnicharskim krajevima...
joj shto je dobra tema...
 
joj svi mi se dive encu moci da zaspim

el sam strashnija od amfibije i od hanibalke?? el jesam je l da!

antune, je l tvoj nick iz nekog bukvara to je inspiracija?

joj shto se svi volimo kao hipici
 
dobro cime se bavis glupim vidim da si od onih sto se zatarju mene to nervira ti se ne prime na mene ne mogu dabiovladam njima. shta sad da radim s tobom da nam se usklade frekvencije, trebalo je da napisem ne da sam fina nego ono drugo. ebiga

ma tata ionako oce za komp resice me bede a od sutra cu da zivim kao vojnik
 
tja.. vidim ja nista ovde nece biti od niskih udaraca... samo bezbroj tackica... i tako... funkcionishem sa osminom mozga, inace bih vas hvalio... ali ne umem ja to... imam neku blokadu... mada mi se cini i da nije prikladno... mislim da niste osobo koje vole hvale... mnogo mislim, a ne ide mi... tja...
 
?:
dobro cime se bavis glupim vidim da si od onih sto se zatarju mene to nervira ti se ne prime na mene ne mogu dabiovladam njima. shta sad da radim s tobom da nam se usklade frekvencije, trebalo je da napisem ne da sam fina nego ono drugo. ebiga

ma tata ionako oce za komp resice me bede a od sutra cu da zivim kao vojnik
ma nemoj mnogo da se sekirash... obolecesh... uskladjeni smo mi vec...
 
beba_toronto:
ili "low blows"
tipicno oruzje primitivaca..u argumentu , konfliktu ili svadji kad se kao poslednje "efikasno" oruzje koriste privatne informacije o "protivniku" , nesto o njemu, detalji iz privatnog zivota, da bi se protivnik pobedio u konfliktu koji zaista nema veze sa privatnim zivotom osobe...
odnosno predmet konflikta nije lican....svejedno i da jeste....
cudi me koliko ljudi nije u stanju da sacuva osnovno dostojanstvo i koliko njih se sluzi bas ovom metodom - niskim udarcima...
oruzje je efikasno....dostojanstvena strana ne odgovara na isti nacin naravno, ne spusta se u blato vec se sa zgrazavanjem udalji da se ne vrati nikad vise i prekida sve odnose sa primitivcem...primitivac ostaje srecan i zadovoljan uronjen duboko u nerealnost svoje debele iluzije da je on bolji i da je pobedio....


Ne mora da bude.

Ako ti neko soli pamet o necemu a zaista ima mnogo vecih problema saam sa svojim privatnim zivotim, onda to iskoristis da ga ucutkas i ustedis vreme oboma.
 
?:
joj sad kad meni otkazu jajnici...
e mislim da bih bila tuzna. lepo je imati jajnike.
izvini ako ih ti nemash
:I
joj mni tako sve otkazuje
uzas... :IIIIII a sve mislim ne mogu da se razbolim kad ono eto ti dioptrije a i grudi me zhigaju u ovulaciji. eto. malo kuknjave

e a ko da ti ne mozes da uzvratish meni. he
Nuland otišla u penziju, to znači izlazak Amerike iz uKrajine.
Ne samo iz uKrajine.
Ovde predlažu da Republika Srpska jednim vojnikom napadne Srbiju,
da Srbija odmah kapitulira i da se pripoji Bosni i Hercegovini.
Tada bi Srbi bili većina i napravili bi svoju državu.
 

Back
Top