Zashto ne treba da preotmete ortakov game nalog

heh
ja sam cuo pricu o liku koji je igra i igrao i igrao world of warcraft i dosao do nekog bruka macha (sekire, klabare ili nesto slicno)...i dao kolegi da igra umesto njega dok ovaj nije tu....al ne lezi vraze, kolega proda upravo taj mach, i ovaj kad se vratio i video sta mu je uradio, normalno, ubije kolegu....
 
Siroka je to tema...
Sve je vise mladih ljudi koji te igrice shvataju preozbiljno... Prosto im se virtuelna stvarnost pocne preslikavati u zivot, i poneki, verovatno emotivno i mentalno labilniji, gube mogucnost razlikovanja a i mogucnost odluke "sta je bolje" i "kako je bolje"...
Savremena psihologija jos nije uhvatila korak sa ovim fenomenima pa se time bavi vise komparacijom poznatih metoda i saznanja i situacije prouzrokovane ekspanzijom kompjuterskih igara.

Naravno, ako je covek u nekom normalnom fazonu, nema nikakve opasnosti od igranja igrica. Ali ima nas svakakvih naravno.
 
Obersturmfuehrer:
heh
ja sam cuo pricu o liku koji je igra i igrao i igrao world of warcraft i dosao do nekog bruka macha (sekire, klabare ili nesto slicno)...i dao kolegi da igra umesto njega dok ovaj nije tu....al ne lezi vraze, kolega proda upravo taj mach, i ovaj kad se vratio i video sta mu je uradio, normalno, ubije kolegu....


yup...wow, 3 kineza...mada i nije tako losh potez..to je bio narandzasti item do kog se zloooooo[chitay : oko godinu dana igre] teshko dolazi :D al shta cjesh...pishtolji se prodaju na svakom cjoshku.. :)
 

Back
Top