Graffiti Studio

Zool

Ističe se
Poruka
2.223
http://www.aerosoldreams.com/v3/downloads/index.php

evo ovde mozete skinuti program Graffiti Studio,koji vam omogucava da skinete veliki broj pozadina(vozovi,zgrade i sl.) preko kojih slikate raznim sprejevima.
program je velicine 5MB,nije potrebna instalacija.

PS>Znam da ce te me sad napasti da se ovo sve moze uraditi i u prostom Paintu,ali meni je ovako nekako zanimljivije zbog pozadina koje realno "upijaju" boju.a i originalno je :-D
 
e jel neko uspeo da skine neku pozadinu osim onog voza?
kada kliknem da pogleda da li ima novih pozadina,krene u nedogled:connecting,veryifing,downloading i tako u krug jedno pet minuta.
 
Pa da, dok ti to ispisuje, stvarno ti downloaduje nove pozadine, pogledaj folder u kom ti je program i primetićeš još slika... znači trebalo bi da ostaviš malo duže da ti downloaduje... evo meni već jedno dva minuta, sačekaću još... ;)
Edit: evo nije prošlo ni 5 minuta, i imam nove pozadine :D
Znači sve zavisi od konekcije, meni je za tih 5 minuta skinuo još 30-ak pozadina ;)
 
Nije loš progračić za razonodu. Zanimljivo urađen, nalik na neku fleš igricu.
Dobar je za one koji šaraju po zidovima, bez ikakvog smisla da stvore neki grafit, da uz pomoć njega leče svoje frustracije.
 
I ja sam probao download pozadina i ništa. Sve što je skinuo bile su minijature, tj. tumbnails, tih pozadina uz pomoć kojih biraš šta hoćeš skinuti i posle toga kad odaberem šta hoću piše da skida ali...
 
E od kad sam ja nabavila taj program, al ne umem da crtam!!! :(
 

Prilozi

  • defi.jpg
    defi.jpg
    55,2 KB · Pregleda: 20

Back
Top