Astromedicina - hitno mi je potrebna pomoc!

Plutonka

Početnik
Poruka
5
Molim vas, u uzasnoj sam situaciji. Potrebna mi pomoc iz astromedicine.

Od decembra 2004. imam stalne upale besike. Cak mi se desilo i trovanje antibiotikom (alergijska reakcija) 1. avgusta 2005. Jedva sam ostala ziva (toliko o Jupiteru u tranzitu u 1. kuci).
Da li iko moze da mi kaze (ali sasvim iskreno) ima li tome kraja i kada, ili da se ne nadam.

Bila bih zahvalna bilo kome na pomoci oko tog pitanja, a ako posetioce foruma zanima takodje imam problem sa sakama (a nije u pitanju artritis, verovatno neurologija) od leta 2000. kada sam dozivela i prezivela konjunkciju Saturna i Jupitera u 8. kuci (kao Lilly za vreme kuge). Znam da postoje ciklusi od 7 godina (ili 6 i 1/6 kako to Rozenkrojcerovci kapiraju), ali ja sam samo amater pa bi mi izuzetno znacila pomoc nekog ko je malo bolje naucio astromedicinu.
Hoce li se haos okoncati dok sam jos ziva?
Podaci su: 29.09.1973. u 5:15am Bg (20e30 i 44n50)

Hvala na odgovoru!
 
sto se tice besike zaista ne znam sta da ti kazem
a sto se tice neuroloskih problema sa sakama, gubis osecaj, imas bol, osecas utrnulost itd, to sam apsolvirala, ja to imam svuda ne samo u sakama:)
a leva saka mi je malo vise slogirana, a i cela leva ruka:)
mada nije sve tako crno, jer desava se, nase telo se pokvari neki put i nije smak sveta...
vezbaj svaki dan i budi fizicki aktivna, jer ako se bojis da se pomeras i ako si neaktivna jer te je strah da ce biti jos gore, veruj mi bas je obrnuo...idi kroz sve to, kroz bol i nelagodnost i radi sve normalno kao do sad, vezbaj stalno jer ako nesto nije u redu nervi se obnavljaju, rastu novi ali ti telu moras da das "instrukcije" kako i gde znaci samo aktivno...
ako te boli jedan deo tela to ne znaci da ne smes da ga pomeras...jer ako ga ne pomeras neces se izleciti nikad.....idi kroz bol i samo sve normalno, poz
 
Draga Plutonko, horoskop ti nije na zavidnom nivou sto se zdravlja tiče... Moraš da povedeš računa svakako. Ne želim da te obeshrabrim ovim rečima, ali sve probleme koje si navela će te pratiti u toku života i još ponešto pored toga... Bubrezi i reproduktivni organi... I bez obzira na to što si dupla vaga (vagama inače treba mnogo podrške i snage u započinjanju rešavanja problema), ti si jedna izuzetno hrabra osoba (konjukcija Sunca i Plutona na Asc... a to već znaš)... pa napred u rešavanje problema! Lek: kreni putem alternativne medicine, Pluton inače pokazuje i bioenergiju, pa pokušaj. Izbegavaj hladnoću jer ti mnogo šteti, a takođe izbegavaj kupanje u bazenima, jezerima... Saturn ti je u kvadratu sa PL i SO. SA - nečistoća, hladnoća u ca - bazen, jezero, pa 90 sa Asc 0 PL 0 SO - tebi, tvom telu to šteti. Da ne zaboravim i tvoju duplu vladarku Veneru koja se nalazi u škorpiji, tako da će te napadati problemi tipični za škorpije - bešika, reproduktivni organi, a i vage - bubrezi. Gledaj da nabaviš (bez zezanja) neki zlatan privezak ili novčić (SO - zlatan), a na njemu neka bude lik nekog mrtvog, lepog (PL u li) kralja ili vladara (SO) i da ga nosiš uz sebe stalno. Neka se ublaži i na taj način negativna energija tog kvadrata sa SA. Takođe u prvom polju imaš Uran konjukcija Merkur. UR - neurologija, ME - ruke... Šta tu da kažem... Piši noću astrološke tekstove, bavi se time iz hobija... Kada se budem setila još neke simbolike te konjukcije javiću se... Naime, astrologija je tu upravo da nam pomogne u problemima zamenom energija. Makar da ublaži one probleme kojima smo skloni...
 
Obersturmfuehrer:
i naravno, slucajno nemoj da se obratis lekaru.

devojka se obratila lekaru..vidis iz njenog posta da kaze da nema artritis, to znaci da su oni verovatno uradili sve preglede i uzeli u obzir sve mogucnosti....
ali lekari nisu svemocni, to je ono sto vecina ljudi zaboravlja,nekad ne mogu da nam pomognu, onda moramo da pomognemo sami sebi...
ja sam bila paralizovana pa nisu mogli da mi pomognu, niti su znali sta mi je, mada kicma mi nije bila povredjena i imala sam malo osecaja u nogama i telu ali su mi ipak rekli da vise nikad u zivotu necu moci da hodam...i to je to...
nisu mogli da mi pomognu...a to je normalno, kao sto rekoh, lekari nisu bogovi, a i da jesu, bog ne moze da ti pomogne ako ne zelis da pomognes sam sebi...
btw...ja sad mogu da trcim, ne samo da hodam, i nisu me izlecili lekari vec ja sama sebe..
sto se njih tice, pa ja sad ne bih uopste bila ovde s vama....
poz.
 
sweet mo:
Draga Plutonko, horoskop ti nije na zavidnom nivou sto se zdravlja tiče... Moraš da povedeš računa svakako. Ne želim da te obeshrabrim ovim rečima, ali sve probleme koje si navela će te pratiti u toku života i još ponešto pored toga... Bubrezi i reproduktivni organi....

Sviđa mi se kako razmišljaš! :-D:-D:-D

Odličan i veoma tačan odgovor!!!
 
ja mogu da ti pomognem u vezi tih saka i problema sa misicima....
a sto se tice besike, probaj : 2 litra sveze iscedjenog soka od sargarepe dnevno, 2 litra ciste sveze vode dnevno...
sokove od svog voca i povrca : cvekla , jabuka, mlado zito, spanac, kupus itd....
to dodajes u sokovnik zajedno sa 5,6 sargarepa....sargarepa je osnova soka jer ima najvise soka u sebi....jedi sveze voce i povrce.....

silko si ti izlecio tvoju glavobolju sargarepom ili prosla sama ?:)))
 
Obersturmfuehrer:
eh, ne verujem...moze se reci...
ALI i pre sam rekao da sam primetio neke zakonitosti u celoj prici...
a i Astral_Blade je pogodio moj podznak :)

a moj komentar vazi za ovaj konkretan slucaj, a to je da nikako ne treba zanemariti misljenje 'zvanicnih' lekara...

a ko zanemaruje misljenje lekara?
cccc
stvarno!...nemoguce!
ne mogu da verujem,..iju:))
strasno:)))))
 
Obersturmfuehrer:
veruj, veruj...dosta njih apsolutno zanemari klasicnu medicinu, totalno je menjajuci za alternativnu......

da ...ko ja na primer...tacno....i to s velikim razlogom ako si procitao sta sam napisala gore:)
isla sam kod raznih doktora i na terapije svaki bozji dan i to po nekoliko puta 4 meseca, dok nisam ostala skoro nepotrebna i potrosila 5 hiljada dolara za taksi naravno,...pa sam onda morala da napustim klasicnu medicinu i okrenem se alternativnoj..a ta alternativna je bila moja licna izmisljotina...i izlecila sam se:)
razmisljala bih o patentiranju da nisam otkrila [kasnije posle godinu dana] da je to vec patentirao jedan doktor iz amerike..naravno njegov izum se smatra alternativnom medicinom ali covek jeste lekar.....
tako da znam da sam bila u pravu i mogu s pravom da kazem da sam genije jer medicinu nisam nikad studirala....tako da divim se sebi sto mogu da trcim:)))))
 

Back
Top