KAKO OSVOJITI MUSKARCA RAKA???

Nije odmah tako govorio/postupao. Kada je poceo da se otvara, dala sam jos nesto vremena. Razumem da ljudi ponekad imaju faze u kojima se ne osecaju dobro, ne misle dobro, u out-u su... To je normalno i treba da budemo tu jedni za druge i tada. Ali ovo nije faza, nego sustina licnosti. Inace je zaista dobar covek. Nije pokvaren. Zato ga postujem i sada, ali za blizi odnos se ne uklapamo.
Ja sam Ovan/Skorpija :)

Pa opet mi nije jasno gde ste se to nasli,i kakve su to dodirne tacke bile.. neka neobicna prica izgleda,pre ce biti nego neobicna kombinacija. hm.. Sta to dvoje tako razlicitih ljudi trazi zajedno? sta ih spaja? Po ovome napisanom se to ne uklapa za bilo koji odnos a ne za neki detaljniji,da ne kazem intimniji odnos,ti vec znas bolje kako je i sta bilo.. Po ovome ispada da se on u pocetku predstavljao kao neko drugi,a da je kasnije otkrio pravo/mracno lice i filozofiju zivota kako ti rece..
 
Zna on i da se zabavlja :D Spojilo nas je zezanje, ali to je povrsno, mene zaintrigiralo sto sam videla i da je dobra osoba, nema trunke zla. Kada sam videla i ostalo ( nisam stigla sve, sigurno), ostalo je u istoriji. Po ucestalosti takvih razgovora sa mnom, prepricavanju razgovora, odnosa, dogadjaja od pre, sa drugima, zakljucila sam da je sustina nesto drugacija nego na prvi pogled.
Oni koji ga znaju su potvrdili, mada to nihe vazno.
 
Pa toliko je propalih poznanstava i potencijalnih veza i vezica sirom sveta,da si ti ziva i zdrava.. konkretno sto se tvoje price tice to - da li je steta ili ne,ko to zna? Ono sto je sigurno je da su ljudi generalno manje strpljivi,manje istrajni i tolerantni da trpe nekog,sa svim njegovim vrlinama i manama,da idu dalje,da prihvate nekog takvog kakav je. To nema veze sa horoskopom,ili ima vrlo malo..
 
I dupli Mars je čudo!
Ovan je uz Lava po meni znak koji postiže skoro sve što naumi -jer sebe uloži u to-a i u najgorim uslovima to mora da da rezultat
Potpun uticaj-i dnevni i noćni
I meni je Mars najbolje pozicionirana i aspektovana planeta

Nisam videla ovo

Mocan je dupli, a drago mi je i zbog tvog :)

Kod mene ima i teskih momenata :D Nekad idem u dubinu misli stravicno, ali ne bih ipak nista menjala... Taj Mars, Pluton...Volim ih. Samo bih Meseca proterala iz 12. :D
 
Hahaha :D Smeh od muke - jasno je, smeh u inat svemu

Hajmo onda, krecemo! :D

Gad je u Jarcu, samo ostro :D ( 3.kuca )

Rekli su mi da necu moci da se opustim i emotivno vezem dok ne prekinem sa teskim mislima i prosloscu koja se konstantno ponavlja. U smislu, uvek neka nova proslost

Tvoj je u Raku? Kako ga osecas?
 
Hahaha :D Smeh od muke - jasno je, smeh u inat svemu

Hajmo onda, krecemo! :D

Gad je u Jarcu, samo ostro :D

Rekli su mi da necu moci da se opustim i emotivno vezem dok ne prekinem sa teskim mislima i prosloscu koja se konstantno ponavlja. U smislu, uvek neka nova proslost

Tvoj je u Raku? Kako ga osecas?

Ne, moji Mo i Sa su u Ribama
Nego sam uzela ovog Raka kao mogućnost da se potencira ta ženska porodična linija
Ovo je bolja varijanta-ako ništa drugo -Saturn je u domicilu
Ta prošlost se može odnositi i na čišćenje -odrađivanje karme
I emotivne odnose koji se ponavljaju
 
Jao da, znam da si rekla da je Mesec u Ribama
Oni tamo verovatno isto znaju da razvaljuju
Ali ne sme se covek dati

Interesovala sam se za karmu bas pre nekoliko dana :D
Bilo je teskih povreda, i kada se setim, bude taj neki gorak ukus. Ali spremna sam za dalje, samo je sve nesto blokirano

Ali cvrsto verujem da sve mora da bude dobro. I bice, sigurno :)
 

Back
Top