Žene, kuća & rad...

Kućnim poslovima treba da se bavi...

  • Isključivo žena, jer je to njen posao;

  • Oba supružnika u zavisnosti od slobodnog vremena;

  • Oboje potpuno podjednako;

  • Onaj koji manje radi ili ne radi;

  • Onaj koji manje zarađuje;

  • Kućna pomoćnica, ako se za to imaju uslovi;

  • Onaj ko se smatra "veštijim" u odgovarajućoj oblasti;

  • Nešto osmo?


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Lexa

Buduća legenda
Poruka
30.368
Identična tema je postavljena na ženskom kutku, da bi tamo žene dale odgovor, a ovde muškarci... Anketa nije javna, i mene jedino interesuju njeni rezultati. A verujem da će i vama biti interesantni.
 
Trebala si da ostavis mogucnost vise opcija......ja bi izabrao sve sem:"onaj ko manje zaradjuje",i"iskljucivo zena jer je to njen posao".....tako da je najbolje "nesto osmo?"koje predtavlja kombinaciju svih ostalih van ova dva koje sam naveo,a sto zavisi od trenutnih okolnosti. 8-)
 
Lexa:
Qpi mašinu :lol:
I ja mrzim da ih perem, to baš mrzim. Pre ću usisati celu kuću... 8-)


Udaj se za mene, jescemo narucenu hranu iz restorana, normalno u plasticnim ili kartonskim tanjirima za jednokratnu upotrebu, dakle ja cu biti zaduzen za spremanje hrane i obracun sa sudovima, ti ces jel` te usisavati. Zivecemo dugo i srecno... :lol:
 
oboje, jer oboje prljaju i oboje jedu...
e...kod nas u kuci on pere sudove i to je spontano krenulo (nisam mu nista radila, majke mi) jer ja mnogo volim da kuvam pa kuvam stalno a onda mu je verovatno glupo da ja i perem sudove...
to me je skroz odusevilo a jos vise to sto nisam pipnula ogavni ljigavi sundjer za pranje mesecima...
i samoinicijativno uzme metlu u ruke i krpu za pod...
 
anakin:
oboje, jer oboje prljaju i oboje jedu...
e...kod nas u kuci on pere sudove i to je spontano krenulo (nisam mu nista radila, majke mi) jer ja mnogo volim da kuvam pa kuvam stalno a onda mu je verovatno glupo da ja i perem sudove...
to me je skroz odusevilo a jos vise to sto nisam pipnula ogavni ljigavi sundjer za pranje mesecima...
i samoinicijativno uzme metlu u ruke i krpu za pod...


Brzo ce ti takav dosaditi.
 
Усисам понекад кућу, оперем судове (додуше сместим у машину), идем и на пијацу и у продавнице (па некад изгрбачим и преко15 кг), чак волим и да кувам понекад (јаја, палачинке и тако неке фине ствари), бацам ђубре...е и каду сам прао...али кад бих морао и да редовно перем, пеглам, чистим, кувам...ма пали бре...

...без зјбанције...нису за нас ти послови где се много савија...оно због кичме...оне су некако облије, лоптастије, савитљивије...ми треба да рмбачимо са овим физички тежим стварима (куповина и неко мајсторисање, преношење).
 
anakin:
oboje, jer oboje prljaju i oboje jedu...
e...kod nas u kuci on pere sudove i to je spontano krenulo (nisam mu nista radila, majke mi) jer ja mnogo volim da kuvam pa kuvam stalno a onda mu je verovatno glupo da ja i perem sudove...
to me je skroz odusevilo a jos vise to sto nisam pipnula ogavni ljigavi sundjer za pranje mesecima...
i samoinicijativno uzme metlu u ruke i krpu za pod...
e kod nas obrnuto.on kuva ja perem sudove.polomise mi se svi nokti:lol:
i voli da se bavi higijenom poda ali ne daj boze da uhvati peglu u ruke.precutno smo se podelili
 
aaahahaha....a ovde on pegla a ja ne :) :)
ali ja uopste nemam stvari koje se peglaju, pola ormana mi je u onom namerno izguzvanom stilu...a njemu se sve pegla!!
a kupatilo? to uglavnom radim ja...
 

Back
Top