Disanje

opsesivan

Početnik
Poruka
1
Da li sam normalan ako sam svjestan svog disanja?Imam fobiju da ako prestanem misliti o disanju da cu prestati i disati.Da li je neko imao slicna iskustva???Nemojte mi govoriti da idem psihijatru, bio sam i jos uvijek idem, ali nista ne pomaze...
 
Hehehhe Mare Care :)
Ja ne znam sta ocekujes da ti kazemo kad imas psihicki problem, sem da ides kod psihijatra. Mozda da ti damo neki expres recept kako da prestanes da razmisljas o tome??? :shock:
Pricaj sa svojim lekarom vise o tome i SLUSAJ STA TI GOVORI, ne prica on napamet ;)
 
Au ovo jos nisam cuo, tu ti nema pomoci...jedino da prestanes da mislis, ali je to nemoguce,
Znaci druga varijanta da prestanes da dises, to je jos neizvodljivije bez primene spoljne sile.
Najbolje da skaces sa bandzija, tada neces misliti na disanje...ponovis vise puta pa ti predej u automatizam da ne mislis o disanju, samo postoji opasnost da mislis na bandzi. Ovo samo pod uslovom da se ne plasis visine. pozz.
Srecno.
 
Pa, desava se i to. Probaj, za promenu da razmisljas o drugima ili o necem drugom, a ne samo o sebi. Ti u stvari sve vreme iscekujes da ce nesto da ti se desi, zar ne? Ne brini, nece. Pokusaj da uzivas u ovom lepom vremenu, budi u drustvu, zanimaj se necim, sport, hobiji, devojke...ihhh sta sve gubis dok se osluskujes, nemas pojma.
 

Back
Top