poznati...

A kako bi se inače u ovom ispraznom svetu razlikovao onaj ko je IN i obavešten od onoga ko je tupav i skroz neinformisan....

Treba nekako popuniti vreme za kafu uz kafu.....
Zar da drugarica za kafenisanje BUDE INTERESANTNIJA OD MENE.
Priče moraju biti što svežije, o što poznatijim osobama, nikako o malim nepoznatim ljudima.
Priče moraju biti šokantne, sa neverovatnim obrtom, trilerske duhom po mogućstvu.
Priče moraju biti tempirane, i sa njima se sa vremena na vreme mora proturiti i sličnost u ponašanju autora kafen-priče, npr. "imala je neku letnju majčicu , znaš , kao onu moju krem"
Priče moraju da pozivaju na komentar, nekada su samo pozadina za isčačkavanje.

Ili ovo ili onaj prošli komentar....
 
Mislim da je vaznija cinjenica da su se na drvenastim biljkama u gradu (i sire) pojavili prvi listici... Manite se poznatih! Ljudi pricaju o njima, pricaju i o mnogim drugim glupostima i nikome nije jasno zasto na to trose vreme, ali opet, mozda je to njima nesto bas bitno...
 
...postoje ljudi kojima znaci koliko je duboko, Britni Spirs toga jutra, gurnula svoj prst u svoj nos...
znaci im da bi i oni mogli toliko duboko da gurnu ili da bi zaboravili koliko duboko oni guraju....
...mediokritet to voli! neko je lupio da je ta ista osoba kao cool i ostali poverovali...
 
Ti ne verujes, ja ne slusam, poznati nam kasape duse, tv nam govori sta je kul, radio je mrtav.

Ja ne razumem zasto je to razlicito od dobre, uticajne knjige, roditelja, uzora, ili bilo cega sto ostavlja rute i tragove po nasim neuronima.
Sve sto znamo naucili smo negde il od necega.
Prokleta Britni je samo ekranizacija.
 
Britni je ekranizacija izobličene malograđanske, neiskusne omladine u potrazi za svojim identitetom, u obliku niskih strasti koje prosto isparavaju svakom novom rečju iste. Ali ok, muzički ukus treba poštovati
 
Dobra knjiga zahtijeva vremena i truda, pa jos ako te natjera da malo razmisljas o sebi... Jako kriticno, "sta ako me to razmisljanje dovede do spoznaje o sebi koja nije bas ugodna".

Zato se biraju povrsne informacije o slavnima ili sapunice, jer ne zahtijevaju neko zesce koristenje mozga.
To je dokolica, opustamo mozgove, i onda se malo zanesemo....:)
 

Back
Top