ICE AGE ili LEDENO DOBA

herkul poaro

Zainteresovan član
Poruka
122
Šta mislite o ovom fenomenalnom crtanom filmu?
Kakva su vaša očekivanja na drugi deo?
Omiljeni lik?
Ali prvo ja da odgovorim:
-Crtać je superrrrrrrrrrr :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D najbolji posle simpsonova.
-Mislim da će drugi deo premašiti prvi neznam zašto ali mislim da je bolji :lol:
-Nemogu da se odlučim izmedju neodoljivo smešne zabavne male Veverice i potragom za lešnik :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ili razmaženog komičnog lenjivca :D :D :D :D :D :D :D
pozdrav :-D
 
Ljudi kažite dragička :D :D :D :D :D :D :D :D :D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bio ja u takvudu da gledam pink panter kad ono razočarenje
videh plakat ledeno doba dva sinhronizovano premijera tad,.....i tad
i ispod:
LEDENO DOBA DVA SA TITLOM BEZ SINHRONIZACIJE U TAD I TAD!!!!!!!!!!!!!!
:D :D :D :D :D :D :D :D :D
 
A izreklimari su ga, kao WOW USPELI SMO DA SINHRONIZUJEMO CRTAC..... mislim, kako mogu naci bolje glasove za recimo onog mamuta... i lenjivca... i onog sabljastog tigra...:)

A veverica je najbolji lik stvarno!

Edit: 1. deo je suuuuuper! :D
 
jaooo gledala sam pre neki dan delic iz II dela, Queen Latifa je pozajmila glas mamutici (zenski mamut haha :lol: ) , ima jedna super scena kad joj mamut kaze kako moraju da "porade" na ocuvanju vrste, a ona :shock: pa ga napadne :lol: umrla sam od smeha

nadam se da ce biti bez sinhronizacije u bioskopima..

a I deo je bio f e n o m e n a l a n !! Obozavala sam onu ludu vevericu :lol: :lol: :lol: ubi se za onaj zir :lol:
 
Sinhronizacija je tako glupa. ne saamo za ovaj film,nego za sve stvari. Ko je bese Queen Latifa, jer to ona debela crnkinja sa dodele Oscara?
Ja sam gledala 1. deo i nije me nimalo odusevio, sama ccinjenica da sam plakala dokazuje da mi i nije bio bas smesan film. Mozda cu odgledati 2. deo (bez sinh.), mozda necu. Uvek sam se cudila sto veeeeeeeeliki broj ljudi govori da im je to najbolji/ najsmesniji crtac itd...
(zar ova tema nije za Film?) I sto ICE AGE poredite sa Simpsonovima kad su oni crtana serija?
 
snaja88:
Sinhronizacija je tako glupa. ne saamo za ovaj film,nego za sve stvari. Ko je bese Queen Latifa, jer to ona debela crnkinja sa dodele Oscara?
Ja sam gledala 1. deo i nije me nimalo odusevio, sama ccinjenica da sam plakala dokazuje da mi i nije bio bas smesan film. Mozda cu odgledati 2. deo (bez sinh.), mozda necu. Uvek sam se cudila sto veeeeeeeeliki broj ljudi govori da im je to najbolji/ najsmesniji crtac itd...
(zar ova tema nije za Film?) I sto ICE AGE poredite sa Simpsonovima kad su oni crtana serija?
tema za koji film :shock: :shock: :shock:
ice age je crtani!!!!!!!!!!!!!!!!!!!boze na kojoj si ti planeti :lol: :lol:
kazes da si gledao prvi deo a mislis da je film :shock: :shock: :shock: :shock:
 
Uz starijeg klinca, petogodisnjaka, odgledao sam prvi deo par puta. On, ko zna koliko...
Za prvi deo klinac me je bezbroj puta maltretirao da mu citam, tako da obadvojica sa nestrpljenjem ocekujemo sinhronizaciju - ja, da vise ne citam; klinac - voli dete na srpskom da cuje (iako je standardan na cartoon network-u). Sinhronizaciju ce, naravno, ponajpre prihvatiti decurlija i mislim da ne treba unapred suditi o filmu na osnovu sinhronizacije. Sinhronizacija ce doprineti velikoj popularnosti drugog dela, ali, bice i razocaranih..., tako da ce biti i podosta polemika.
Uzgred ko hoce moze da poseti jednu temu na forumu koja je vezana za Ice age 2:
Flash igrice iz Ice age 2
 

Back
Top