Zaklana celjad

nekako mi je sad zao Balasevica...Unistise coveka...
Tako su im genijalne prozivke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
panonski mornar/go.vnar....depresivne aluvijalne ravni...pakao jugonostalgicarskog mentalnog ponora/pomora...ne pomerajte bagrenje...jbla vas madjarska privredna komora....Odakle im te stvari?!
A spotovi su im tek apsolutno fascinantni...
Drobilicu znam od ranije,ali shamotna pec i panonski go.vnar....Uuuh!!!!Trebali bi da naprave neki spot u kom bi isprozivali Grand...Bas bih zelela to da vidim....
 
Ljudi znate li sta je zalosno...
Zalosno je sto u ovoj zemlji jedan band koji je parodija sam po sebi je bolji od svih heavy metal bandova u Srbiji... Ja iskreno ako mene neko pita stvarno ne bih mogao da kazem da li uopste i postoji neki heavy metal band ovde...

A sto se tice spotova... stoji da je produkcija slabija... ali su genijalno osmisljeni... bas umetnicki...
Jedna lepa kritika naseg drustva...
 
DJM:
Ljudi znate li sta je zalosno...
Zalosno je sto u ovoj zemlji jedan band koji je parodija sam po sebi je bolji od svih heavy metal bandova u Srbiji... Ja iskreno ako mene neko pita stvarno ne bih mogao da kazem da li uopste i postoji neki heavy metal band ovde...

A sto se tice spotova... stoji da je produkcija slabija... ali su genijalno osmisljeni... bas umetnicki...
Jedna lepa kritika naseg drustva...

Potpisujem ti post....
 
Evo malo da dignem temu
zastozasto
zastonemozeedbuptt
zastonemozeedbuptt
nemozene
moze
nemozenemoze
zastonemozeedbuptt
zastonemozeedbuptt

nemozenemoze
zastonemozenemozenemoze
edbnemozeupttnemoze

zastonemozenemozenemoze
edbnemozeupttnemoze
ptt ptt ptt
 
Ajmo, ljubitelji ove fenomenalne groope :)
Koja vam je pesma omiljena???
Ja imam puno favorita, pa ne znam koju da istaknem...mozda "Mika upao u samotnu pec", ili "Sta trazi ovo oko, bako", "Zasto ne moze EDB u PTT", i naravno "Drobicu ti kichmu"....

Jel zna, uzgred, neko imena tih likova i da li su uradili jos neki spot osim onog za pesmu "Drobicu ti kichmu"?

Ceo album traje nekih 11:20 min. ali je dobar...
 

Back
Top