REKLAMA KOJA VAS NAJVISE NERVIRA?

Mene specijalno nerviraju te za uloške... Kao sve one imaju menzis, a lepo se vidi da ispod pantalona nemaju klasične gaćice za koje bi se taj uložak zalepio, već verovatno imaju tange ili ih uopšte nemaju, mislim na gaćice... I gde onada zalepe uložak? I još su sve kao vesele i presrećne što su dobile. Pa 99% žena koje ja znam najviše na svetu mrze dan kad dobiju mecu...

I nervira me reklama za Venish Oxy action, kad poliju ženu jodom pa onda kao operu tkaninu, a jod dok je svež može da se ispere i hladnom vodom samo.

I nervira ne ova nova... Kad će plata! Kad će plata! ITD...

A najgora od svih je ona za Inesa Hit tekući račun. Kad pevaju "NIkad ne boj se, s tobom banka je, ŠTO MOŽE MINUS DA TI DA..." pa kao da taj minus neću morati jednog dana da platim i to sa kamatom!!! UŽAS!!!
 
baki 75:
Ma, generalno me nervira svaka reklama a sto lazu to je prica za sebe...
Ne znam sta reklamira ona baba sa krestavim glasom :Jaaaoooo, isprljali ste mi kosulju... :evil: odmah prebacim kanal jer mi digne pritisak u sekundi


:):) Da, "Jaaaoooo, ...mi kosulju ..." je uzasna...Ne znam da li je ta strasnija ili ona sa bracnim parom koji drzi neki pansion ("Marija......").
Hm...ni oni "Prvomajci/Talijancici " nisu bolji...I "Udjes-Izadjes"...mada strasnije od reklame je to sto neki ljudi stvarno posle toga, bez razmisljanja "udju" i "izadju"..ili kupe CD sa hitovima...
 

Back
Top