Beograd 18.mart 2006.100.000 ????

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nit' je 100000 (možda 20000 u BG i toliko u Požarevcu), nit' su došli jer su hteli, verujem. SRS i SPS su organizovali, delili ''lanč pakete'', besplatan prevoz... Inače ko god ima oči video je godine tih ljudi. Jedan čovek je umro, malopre su javili. Mlad je bio, 60+ godina.
Nadam se iskreno da je on poslednja žrtva jedne utopije.
 
Dadadadadadadad....opet je bilo "dogadjanje naroda".....sva sreca da je glavni junak oladjen pa nije mogo da izvali jenu od svojih cuvenih recenica.
Lepo je videti udruzenje penzionera ponovo na okupu......vecina je valjda dosla i iz znatizlje poso ih sudbina pokojnika i onako prirodnim putem ceka za koju godinu.....
 
Zamisli to kad mu niko od familije nije dosao.
Cerka ga ni jedanput nije obisla u hagu, Mirjana pre nesto vise od tri godine iako je imala prilike prosle godine kada je skinuta sa poternice, Marko ni jednom kao ni Marija mada je i on mogao od avgusta prosle godine ali nije.......
 
panther:
...Kakve veze PACOVI imaju sa politikom :oops:
NIJE BILO POLITICKOG GOVORA sem sto je pricao Amfilohije.
Pantheru,ma jeste Živković nešto spominjao Pacova (ne pacove) Budalu i comp.Mislim šta je tu čudno za nas?Predsednik stranke je mrtav traži se novi,kampanja je već počela,tako je bilo i u DS-u pa i sada u SPS-u.Koja politička budala bi to propustila?
 
jomini:
Nit' je 100000 (možda 20000 u BG i toliko u Požarevcu), nit' su došli jer su hteli, verujem. SRS i SPS su organizovali, delili ''lanč pakete'', besplatan prevoz... Inače ko god ima oči video je godine tih ljudi. Jedan čovek je umro, malopre su javili. Mlad je bio, 60+ godina.
Nadam se iskreno da je on poslednja žrtva jedne utopije.
Pa bar je nekom prepuklo srce za takvim covekom :cry:
Kakav god da je bio ? Bio je nas covek-Srbin.
Mozda je i gresio ali sigurno ne zato sto nije voleo svoju zemlju.
Budite i vi Srbi i hriscani pa ne lupajte dok se covek ne sahrani :evil:
 
hriscanin komunisticki poltroncic.....
gresio "malo":
Zbog njega:
1)Srbi proterani iz Krajine
2)Srbima u Bosni PRVI uveo sankcije
3)Izgubio Kosovo
4)Raspad SFRJ
5)Hiperinflacija
6)Politicka ubistva
7)Unazadjivanje Srbije 500 godina u svim aspektima.....
Ovo su samo neki od uspeha dragog nam pokojnog.....da ne spominjem koliko je ljudi izginulo na prostoru ex-Yu kao indirektna ili direktna posledica njegovog delanja.....ali treba pokazati hriscansko milosrdje A?...kao i on je bio covek....a sta je sa zrtvama njegove politike?Ko njih oplakuje?
 
Opet ispirate usta tudjom smrcu i pretvarate sve u politiku.. Ocigledno da srbi jos nisu dovoljno sazreli ni za politiku a nazalost ni za religiju..

Kad sve sve uzme u obzir.. po meni nije vise bitno da li ce na sahrani biti starci i pioniri, dal ce biti 1 ili milion i jedan covjek jer Slobodan nece biti sahranjen kako dolikuje jednom srpskom lideru pa makar ga zvali i tiranin..

Sad svoje nezadovoljstvo postojecom vlasti i polozajem u kome se nalazite i dalje zelite da krivite Slobodana, mada se njego uticaj ne osjeca cijelih 5 godina a sto nije mali period.

Sve promasaje posle Slobodana ne mozete da pripisujete njemu..
S toga braco demokrate da vas vidimo u narednom periodu, kada je rijec o mnogo gorucih stvari koje cekaju srbiju i da vidimo kako cete da to rjesavate, a Slobodana konacno ostavite da pociva u miru..
Amen...
 
jomini:
Nit' je 100000 (možda 20000 u BG i toliko u Požarevcu), nit' su došli jer su hteli, verujem. SRS i SPS su organizovali, delili ''lanč pakete'', besplatan prevoz... Inače ko god ima oči video je godine tih ljudi. Jedan čovek je umro, malopre su javili. Mlad je bio, 60+ godina.
Nadam se iskreno da je on poslednja žrtva jedne utopije.
Ma idi begaj,nemoj samo opet one price da su isterali radnike iz fabrika,decu iz skola.....
 
frozen1982.:
hriscanin komunisticki poltroncic.....
gresio "malo":
Zbog njega:
1)Srbi proterani iz Krajine Pomodla USA
2)Srbima u Bosni PRVI uveo sankcije Da li si siguran?

3)Izgubio KosovoUzeli ga Amerikanci.
4)Raspad SFRJ Sloveni se prvi odvojili,Mesic rasturio skupstinu.
5)Hiperinflacija Inflacija bila i pre njega,profiteri dizali banke uz pomoc USA.
6)Politicka ubistva Jesi li siguran da je bas ON to naredio ili znao?
7)Unazadjivanje Srbije 500 godina u svim aspektima.....Unazadise nas oni kojima je zinulo dupe za pare pa prodase cast ove zemlje.
Ovo su samo neki od uspeha dragog nam pokojnog.....da ne spominjem koliko je ljudi izginulo na prostoru ex-Yu kao indirektna ili direktna posledica njegovog delanja.....ali treba pokazati hriscansko milosrdje A?...kao i on je bio covek....a sta je sa zrtvama njegove politike?Ko njih oplakuje?
Njihovim porodicama je dozvoljeno da ih sahrani?Ali svaki rat ima svoje zrtve i ne mozes sve svaliti na jednog coveka.Gde su svi 0stali koji su mu mazali oci,gde smo mi kad smo mu klicali Slobo-slobodo.Mi smo ga birali,mi smo mu dali moc,mi i samo mi smo ga podrzavali! a kad je zagustilo svi okrenuli curak "NISAM JA" pa ko je?Postigni ono sto je on postigao pa pljuj.On ulazi u istoriju,postovan je i voljen barem kod pojedinaca a vi.
Vi cete stalno pljuvati na sve sto je Srpsko.Da li ste uopste SRBI?
 
Ja i svi iz moje porodice NIKADA nismo za njega glasali......to vi sto jeste glasali za njega treba da se stidite,vi ste najvise krivi za sve sto je "postigao".Krivi su i drugi al je on NAJVISE KRIV posle njegovih glasaca koji su ga doveli na vlast.......i nije Milosevic simbol Srbije...on je simbol anti-Srpstva jer sve sto je radio bilo je protiv interesa Srpskog naroda.....on uopste nije ni Srbin nego CRNOGORAC,tako da su trebali les da mu posalju u guduru u kojoj mu se cale obesio,pa tamo nek ga pokopavaju.
 
Padobro sam rekla da ste se svi pravili mutavi i gledali da vam neko drugi odradi posao.Pa sad pljujete.Nikad nije pogresio samo onaj koji nije nista u zivotu ni radio.Njegova naj veca greska je bila sto je verovao ali kome?Budalo i SRBI i CRNOGORCI su jedan narod.TO ti dodje kao da razdvajas Carapane od Sumadinaca.Sposoban si pruzila ti se prilika da se dokazes.Ajde delijo da te vidimo na delu :lol:
 
paola:
Заборавили сте погреб Ђинђића! Зар тамо није било политичких говора, или сте мислили да је Ђикијев погреб био непревазиђен? Ово је после Титовог највећи погреб, иако сте показали своје ружно лице поводом његовог погреба!


ti si kraljica.
milosevicev pogreb nije pogreb vec skandal.sa jedne strane lesinari sa druge lesine.
a 100.000 nije mnogo pola njih nece ni da dozivi sledece izbore
 
A kako sam npr.ja mogao 1991.da odradim posao kad sam imao tada 9 godina?Jedno je ne pogresiti a drugo stalno samo gresiti-to znaci da si NESPOSOBAN,a nesposobni ljudi ne treba da resavaju istorijska pitanja.Crnogorci sebe smatraju narodom,to je njihov problem a Sloba je njihove gore list....tako da ako vec neki narod zapad zeli da satanizuje preko Slobe,nake to radi crnogorcima.Nisam tolko djubre da bi se bavio politikom,a budale ste svi vi koji ste glasali za njega....peznise,kojima je vrh zivota leb,mleko i grejanje.
 
Šta znači "pretvarate sve u politiku"? Ako neko održi politički miting ispred Savezne skupštine, nebitno je što su tu i posmrtni ostaci vođe jedne političke partije...to je politički miting.
I neka se zapitaju ovi glasnogovornici: zašto ih nije bilo kad su hapsili Slobodana, već su tamo bile dve babe ispred kuće...a sada nam drže vakelu o velikomoralnom srpskom držanju i nacionalnom osećanju...
 
frozen1982.:
A kako sam npr.ja mogao 1991.da odradim posao kad sam imao tada 9 godina?Jedno je ne pogresiti a drugo stalno samo gresiti-to znaci da si NESPOSOBAN,a nesposobni ljudi ne treba da resavaju istorijska pitanja.Crnogorci sebe smatraju narodom,to je njihov problem a Sloba je njihove gore list....tako da ako vec neki narod zapad zeli da satanizuje preko Slobe,nake to radi crnogorcima.Nisam tolko djubre da bi se bavio politikom,a budale ste svi vi koji ste glasali za njega....peznise,kojima je vrh zivota leb,mleko i grejanje.

Ja nism penzos!
91 sam imala godina koliko ti sada.
Mozda sam pogresila ali ono sto pljunem ne lizem.
I znam u sta sam verovala a tada sam imala porodicu pa mi je bilo mnogo teze nego tebi sada.Mozda sam pogresila ali nemojte vi sada gresiti.
NEMOJTE PRODAVATI VERU ZA VECERU.
Meni je bilo draze gladovanje nego ovo.
Nije sve u jlu i picu :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top