Jos jedna nacin da zaradi(samo za webmastere ili ..) . . .

@France

Početnik
Banovan
Poruka
24
Sigurno vam je poznat na daleko cuven PayPal internet acount menadzer.Prijavom na ovaj sajt dobijate mogucnost da naplatite sva vase akcije preko interneta.Od programa koji placaju do slanje novca preko interneta kao i da zapocnete prodaju preko vaseg sajta.Kako sve to fukcionise videce te na sajtu posle uclanjnja na sledecoj adresi https://www.paypal.com/fr/mrb/pal=KJ5QY5EGTFEJY.Ovaj sajt ima opcije i za vas koji nemate web sajt a zelite da posaljete nekom novac ili ako zelite da vam neko posalje,rodjak iz inostranstva itd.Prijavite se i videcete da je ovo vrlo koristan kutak na netu. :-D
 
@France:
Sigurno vam je poznat na daleko cuven PayPal internet acount menadzer.Prijavom na ovaj sajt dobijate mogucnost da naplatite sva vase akcije preko interneta.Od programa koji placaju do slanje novca preko interneta kao i da zapocnete prodaju preko vaseg sajta.Kako sve to fukcionise videce te na sajtu posle uclanjnja na sledecoj adresi https://www.paypal.com/fr/mrb/pal=KJ5QY5EGTFEJY.Ovaj sajt ima opcije i za vas koji nemate web sajt a zelite da posaljete nekom novac ili ako zelite da vam neko posalje,rodjak iz inostranstva itd.Prijavite se i videcete da je ovo vrlo koristan kutak na netu. :-D

Dali si siguran da moze iz SCG, i koja Visa kartica prolazi, ja sam imao racun na paypal normalno srpski sam slagao i prijavio zemlju svedsku, lepo sam ja to uradio, ali je problem sto kada su se skontali onda su mi jednostavno blokirali ceo racun.

posle sam malo polemisao po elite security forumu i pokusao ponovo da otovrim jos jedan ali nemoze, dali je moguce da su nam sada ipak otvorili, posto ja imam foru za vadjenje para sa paypall-a (ala lepo svuzi i rimuje se), to inace svi rade na paypal-u, a moze i sto ti kazes da trosimo pare sa racuna.

Dakle, moje pitanje je dali si probao da procesiras naplatu na paypal-u
 
Naravno dosta sajtova na kojima zaradjujem lovu na netu vrse isplatu preko PayPal racuna.Takodje je dobro sto ako se upises za profesionalni racun mozes prodavati stvari na eBay.com.Mogu samo reci da do sad nisam ima nikakvih problema sa njima i mislim da su najbolji sajt za koriscenje novca na netu.Takodje je dobro to sto je sigurnost sajta ne oboriva.A da mozes koristiti bilo koju VISA karticu.Jer ja sam do skoro ima ovu iz Srbije.
 

Back
Top