Razocarenje....

devojcurak

Zainteresovan član
Poruka
481
Ovako.....bila sam kod mnogih astrologa.....sto poznatih sto nepoznatih...mnoge sam upoznala i ovde itd...da skratim.....po mom iskustvu......ali APSOLUTNO NIKO MI NISTA NIJE POGOTIO DO SADA....znam da niko od njih nije prorok...sto je normalno...ali da je barem neko odnosno lazem, sem Sanje Colje...pogodila je za posao koji i dan danas radim......ovako niko nista!!!
Priznajem, malcice sam se razocarala! Eto samo sam to zelela da podelim sa vama....
 
Ne gubi nadu ! Ne znam šta su ti to rekli, pa si se toliko razočarala? Ja do sada imam sasvim OK iskustvo i skoro da se tumacenja raznih astrologa kojima sam pružila čast da se bave mojom malenkošću, ne razlikuju. Drugo jako je bitno na koji način ti prihvataš informaciju i šta to zaista želiš da čuješ.
Ako se ne ljutiš, a koliko si ti zaista radila na svom "horoskopu"? Ja npr. u jednom segmentu moje natalne priče sam omanula iako sam mislila da činim. Pa sama sam kriva. A stvar je o nečemu što svima pada u oči, a ja eto do dana današnjeg ne dostigoh (a možda to više nije ni bitno).
No želim ti svu serću, pa ako nikako drugačije a ono da sama skopčaš tu zvezdanu zavrzlamu.
 
beba_toronto:
Sta ti to nisu pogodili?
:)))

prvo profesiju......
onda ljubav........
sanja mi je rekla da cu "naci posao"..ali totalno nije u mojoj struci....
pa neko kaze zivecu preko.....a neki nasi poznati...astrolozi......kazu ne nikako....ti odavde ne ides.....iz zemlje mislim......
pa kazu neki da ce moj buduci biti mnogoooooo stariji......a neko mnogo mladji i tako.....i tako.....!?
 
Ja sam neki dan konacno resila misteriju svoje natalne karte.
Mislim da mi ipak imamo neku mogucnost da uticemo na sve te aspekte, a da nam natalna karta samo daje neke smernice u resavanju pojedinih segmenata u zivotu.
Makar se ja tako postavljam prema svemu tome.
Pozz svima!!!
 
milos3:
Sto ne napisa kako? Zivota ti!

sta kako.....necu da secem vene...nego eto.....mislila sam...odnosno "zelela sam da mislim" da je kod astrologije 2+2=4...kao kod matematike....ali nije.....

a sada da pisem ne mogu.....mislis kako je ko tumacio aspekte....ne mogu nemam zivaca.....odo na posao!!!!!!!!!!!

pozdrav svima!
 
Pa i u matematici nije uvek 2+2 = 4, sve zavisi od sistema koji se posmatra... Meni su tumacili horoskop, par puta, pogadjali su mi stvari vezane za licnost, porodicu, ... sto se buducnosti tice jednom mi se desilo (tada su mi tumacili godisnji horoskop) da mi precizno kazu: clan tvoje porodice imace te i te probleme, verovatno dve operacije, nesto u vezi glave,... ne brini se bice sve u redu,... cak i mesec su mi pogodili, ja sam sve to zaboravila a kada me je posle par meseci stefilo setila sam se svega. Moram da kazem da nije bila u pitanju neka hronicna bolest vec nesreca pa je to bilo prilicno neoocekivano i verovatno samim tim teze da se predvidi. Sa druge strane bilo je i nekih stvari koje mi nisu pogodili....
 
devojcurak:
sta kako.....necu da secem vene...nego eto.....mislila sam...odnosno "zelela sam da mislim" da je kod astrologije 2+2=4...kao kod matematike....ali nije.....

a sada da pisem ne mogu.....mislis kako je ko tumacio aspekte....ne mogu nemam zivaca.....odo na posao!!!!!!!!!!!

pozdrav svima!

Pitanje je bilo za Nanny:cool:
 
milose,
za to ti zaista ne treba natalna karta, ti i sam znas sta te koci u zivotu i sta je to sto nisi zavrsio u zivotu, ti licno...sve neke stvari koje su ostale zaboravljene, ostavljene po strani i nedovrsene iz ko zna kojih razloga, a ti znas koji su to razlozi jer ti najbolje poznajes sebe..
tako da znas sta trebas da radis...stvari koje te koce, jednostavno ulozi vise energije u to, pokreni se i zavrsi sve nedovrseno, jer do uspeha se dolazi stepenica po stepenica, i to tako sto moras da stanes na svaku, nema preskakanja:)
 
Ja sam skoro zvala jedan servis i pogodili su mi... Pogodili su sve za ljubav i za drushtvo a za karijeru josh ne mogu da proverim... Tek za 20 godina... Pogodili su mi da treba pazhljivije da biram drushtvo, da sam u nerazjashnjenim love odnosima - zbog drushtva... a gatanje i predvidjanje - udatju se za 7-8 godina i bitju uspeshna u chemu god da se bavim, za 2 godine ozbiljnija veza... El to nagadjanje...? onaj prvi znam sigurno da nije...
Mislim samo da si ti imala loshu sretju i nabasala si na lazhnjake...
 

Back
Top