Da li sam ja lud ili je ipak...

Dlakava_Strvina

Ističe se
Banovan
Poruka
2.942
Evo, nadjoh u novinama naizgled lepu vest a onda se zapitah nešto...

Piše u toj "lepoj vesti" kako MTS svim studentima korisnicima neke "easy travel" kartice (za nepismene dodjoše čita se izi črevl) minut u okviru MTS mreže (063 je pod Vladom Srbije) košta 0,99 din, pa onda za GPRS imaju 10 MB džabe (uz dobijanje kartice) i SMS poruka košta 1,7 dinara.

Ostaje nejasno da li to važi samo za studente Saobraćajnog fakulteta koji je potpisao ugovor saTelekomom?
Nepismen novinar, šta ćeš.
Mnogo hoće da zbije u jednu šlajfnu, pa tako ispalo.
Ali na oko lepo.

Ali ne i za pamet.
Sada će se osetiti uvredjenim studenti sa drugih fakulteta.
Neka se ljute koliko hoće.
Mene više zanima šta je sa nama ostalima?
Jel smo mi stoka za šišanje?
Kakav je to uopšte popust na kraju krajeva?

Predlažem ja njima novi slogan, ne moraju da me časte ništa:
Jedini u Srbiji - Najskuplji u Svetu!

DOKLE BRE VIŠE TIM STUDENTIMA DA SE IZLAZI U SUSRETE?
- em ne uče pa prave štrajkove da im se odobri 18-22 predmeta za uslov
- em prave svakakve video klipove po studenjacima, verovatno za rodbinu
- em pokvare tuš baterije i bacaju svašta u WC šolje, jer toga nema "kod svija"
- em slušaju seljačku muziku usred Beograda i to noću, što je van svake pameti kamoli akademske
- bacaju djubre van kontejnera "da bi djubretari imali šta da rade", tako i prepoznamo dodjoše

Na kraju školovanja ili odu takvi van zemlje (pa otud loše mišljenje o Srbima) ili naviknuti na beneficije maltretiraju zaposlene u domaćim firmama (otud nervoza na radnom mestu i ostala beda)

Molim stoga sve u Telekomu da im SMESTA UKINU "EASY TRAVEL" (još jednom izi črevl) KARTICU A UVEDU "ZARADI LEBAC" KARTICU!

P.S. nit manje zemlje nit više akademskih gradjana

******************************************************************************************
Govor preminulom učitelju iz "Ko to tamo peva":
"Odavde su tvoji čobani i tvoje čobančice otišli u velike gradove da tamo budu pošteni ljudi, doktori, inženjeri i advokati"
******************************************************************************************
 
Dlakava_Strvina:
Evo, nadjoh u novinama naizgled lepu vest a onda se zapitah nešto...

Piše u toj "lepoj vesti" kako MTS svim studentima korisnicima neke "easy travel" kartice (za nepismene dodjoše čita se izi črevl) minut u okviru MTS mreže (063 je pod Vladom Srbije) košta 0,99 din, pa onda za GPRS imaju 10 MB džabe (uz dobijanje kartice) i SMS poruka košta 1,7 dinara.

Ostaje nejasno da li to važi samo za studente Saobraćajnog fakulteta koji je potpisao ugovor saTelekomom?
Nepismen novinar, šta ćeš.
Mnogo hoće da zbije u jednu šlajfnu, pa tako ispalo.
Ali na oko lepo.

Ali ne i za pamet.
Sada će se osetiti uvredjenim studenti sa drugih fakulteta.
Neka se ljute koliko hoće.
Mene više zanima šta je sa nama ostalima?
Jel smo mi stoka za šišanje?
Kakav je to uopšte popust na kraju krajeva?

Predlažem ja njima novi slogan, ne moraju da me časte ništa:
Jedini u Srbiji - Najskuplji u Svetu!

DOKLE BRE VIŠE TIM STUDENTIMA DA SE IZLAZI U SUSRETE?
- em ne uče pa prave štrajkove da im se odobri 18-22 predmeta za uslov
- em prave svakakve video klipove po studenjacima, verovatno za rodbinu
- em pokvare tuš baterije i bacaju svašta u WC šolje, jer toga nema "kod svija"
- em slušaju seljačku muziku usred Beograda i to noću, što je van svake pameti kamoli akademske
- bacaju djubre van kontejnera "da bi djubretari imali šta da rade", tako i prepoznamo dodjoše

Na kraju školovanja ili odu takvi van zemlje (pa otud loše mišljenje o Srbima) ili naviknuti na beneficije maltretiraju zaposlene u domaćim firmama (otud nervoza na radnom mestu i ostala beda)

Molim stoga sve u Telekomu da im SMESTA UKINU "EASY TRAVEL" (još jednom izi črevl) KARTICU A UVEDU "ZARADI LEBAC" KARTICU!

P.S. nit manje zemlje nit više akademskih gradjana

******************************************************************************************
Govor preminulom učitelju iz "Ko to tamo peva":
"Odavde su tvoji čobani i tvoje čobančice otišli u velike gradove da tamo budu pošteni ljudi, doktori, inženjeri i advokati"
******************************************************************************************

Podsecas me na dezurne lude penzionere po zgradama u Beogradu. :-D
 
Hehe...
Ko muva na ... lepak
A gde to svuda?
Sad će baba-Dlakava da Vam pojasni...


bigsister:
pa svuda studenti imaju beneficije... ne znam zashto ti je to chudno...



A jel'te bogati, što da budeš povlašćena?
Zar ti nije povlastica to što imaš kapacitet da brže i bolje pamtiš za razliku od većine?
Misliš da su svi sa fakultetom pametni?
A ko će da radi ako svi odemo na fakultete?
Napuste selo da budu pametni!
Selo nije in, bože svašta.
Ima u prodavnici hrane.
Takvo razmišlja sebi može da dozvoli samo isfrustrirani debil.

Još jedino što sa domaćim beneficijam muči ove "naše" oko "razdvajanja".
Daj da završe oni studije pa da se rastajemo!
Bilo na TV-u.
Ni jednom rečju da to ne treba!
Nego da li će posle jadan plaćati!?
Intelektualac?

E, pa fakultetska diploma jel donosi bolji standard života pa prema tome treba da se plati to studiranje.
Ko svuda u razvijenim zemljama.
Nije tamo fakultet za sitnu raju koja bi grada da vidi i selo više nikad.
Nabrojte mi još zemalja gde je školovanje džabe!?


topmodelsica:
Podsecas me na dezurne lude penzionere po zgradama u Beogradu. :-D


Da ja sam dokona dlakava baba, ćero.
Vidim da si bila skoro kući pa ti viri slanina iz usta, obriši kajmak...
A i onu kutiju što si bacila kroz prozor možeš da pokupiš.
Imamo kontejnere u ovom gradu.

Nego ostavi ti tu šminku pa pogledaj jel ima onaj "Seks i grad" da naučiš nešto teoretski, mada ti to nema tri blage sa praktičnim.
Ko ni vaše znanje posle studiranja - blage nema sa praktičnim.
Ali će sve to zato tata da sredi sa Žikom...
Sve se te beneficije nadoknadjuju od ove zemlje da bi tek tako otišli u stranu zemlju, koja ni žute banke nije dotirala te beneficije, a sve zbog svoje karijere tj para.
Dao bih ja vama beneficije!
Plati pa klati!

Ostavi ti beogradske gospodje u godinama, nisu to babe iz Užica.
Živele su one u drugačijem Beogradu, u kom se živelo lepo i nije se radilo ono što radite ovde jer niste smeli kod kuće, zbog popa.
Kad pomislim da je deda vrištao zbog ovog dela jer je bio tada periferija, sad ispade centar...
 
Tu karticu možeš da dobiješ ako si student bilo kog fakulteta...
Sutra ću da ti pošaljem pp sa informacijama - sada ih nemam, možeš čak i ako si student nekog privatnog fakulteta ili čak više škole...
I to nije ništa novo :wink:

Lično je nisam tražila - nisam imala potrebe ali znam da su mnogi zadovoljni... isplati se uzeti je!
 
Dlakava_Strvina:
Evo, nadjoh u novinama naizgled lepu vest a onda se zapitah nešto...

Piše u toj "lepoj vesti" kako MTS svim studentima korisnicima neke "easy travel" kartice (za nepismene dodjoše čita se izi črevl) minut u okviru MTS mreže (063 je pod Vladom Srbije) košta 0,99 din, pa onda za GPRS imaju 10 MB džabe (uz dobijanje kartice) i SMS poruka košta 1,7 dinara.

Ostaje nejasno da li to važi samo za studente Saobraćajnog fakulteta koji je potpisao ugovor saTelekomom?
Nepismen novinar, šta ćeš.
Mnogo hoće da zbije u jednu šlajfnu, pa tako ispalo.
Ali na oko lepo.

Ali ne i za pamet.
Sada će se osetiti uvredjenim studenti sa drugih fakulteta.
Neka se ljute koliko hoće.
Mene više zanima šta je sa nama ostalima?
Jel smo mi stoka za šišanje?
Kakav je to uopšte popust na kraju krajeva?

Predlažem ja njima novi slogan, ne moraju da me časte ništa:
Jedini u Srbiji - Najskuplji u Svetu!

DOKLE BRE VIŠE TIM STUDENTIMA DA SE IZLAZI U SUSRETE?
- em ne uče pa prave štrajkove da im se odobri 18-22 predmeta za uslov
- em prave svakakve video klipove po studenjacima, verovatno za rodbinu
- em pokvare tuš baterije i bacaju svašta u WC šolje, jer toga nema "kod svija"
- em slušaju seljačku muziku usred Beograda i to noću, što je van svake pameti kamoli akademske
- bacaju djubre van kontejnera "da bi djubretari imali šta da rade", tako i prepoznamo dodjoše

Na kraju školovanja ili odu takvi van zemlje (pa otud loše mišljenje o Srbima) ili naviknuti na beneficije maltretiraju zaposlene u domaćim firmama (otud nervoza na radnom mestu i ostala beda)

Molim stoga sve u Telekomu da im SMESTA UKINU "EASY TRAVEL" (još jednom izi črevl) KARTICU A UVEDU "ZARADI LEBAC" KARTICU!

P.S. nit manje zemlje nit više akademskih gradjana

******************************************************************************************
Govor preminulom učitelju iz "Ko to tamo peva":
"Odavde su tvoji čobani i tvoje čobančice otišli u velike gradove da tamo budu pošteni ljudi, doktori, inženjeri i advokati"
******************************************************************************************

Jel' ovo sve bi ljubomora ili sta? Sta se covece nerviras, pa naravno da studenti imaju benificije, raznorazne povlastice i u drugim zemljama, i nije istina da se u inostranstvo ne moze "svako " skolovati, cak je lakse nego kod nas, lakse finansijski, daju ti lepo lovu pa vrati kad nadjes posao,jednog lepog dana...a to sto se deca sa sela skoluju sta je tu lose?
Umesto da napreduje zemlja treba da ostane seljacka, eto kakav smo mi narod...Da seljaka ima, ima-narvno, ali i da gradskih " fukara" ima, ima...I ako si hteo da das komentar da sam i ja verovato 'seljacko dete" , da ti skratim muke-nisam...mada sam upoznala mnogo dobrih ljudi koji su sa sela, neki od njih bolji i od gradske " akademske" omladine/..........
A da diploma ne znaci da si pametan 100% se slazem....
P.S.
Ajde molim te reci da si se salio? :-(
A ti ako se nisi salio , mani se kompjutera i prihvasti se oranaj....za dobrobit nase zemlje...u ime svih nas koji smo obrazovani,ili se jos uvek obrazujemo-HVALA
 

Back
Top