Tema za pušače

  • Začetnik teme iluzionista
  • Datum pokretanja
I

iluzionista

Gost
Shodno zakonu o pušenju na javnim mestima, pušenje je dozvoljeno samo u za to posebno izdvojenim prostorijama. Tako da i ja ovog trenutka proglašavam otvorenu temu za pušače. :)

Koje cigare pušite? Koliko pušite dnevno? Da li ste primetili da duvanske kompanije (BAT i PM pre svega) sve česće prave raznorazne nagradne igre, daju poklone i sl.... Da li ste dobili nešto od toga?

Evo da ja počnem...

Uglavnom pušim Lucky Silver... Oko pakle dnevno...
 
Baš danas sam kupio svoj omiljeni Lucky i dobio simpatičnu kutijicu za meko pakovanje.



To nije prvi put da nabasam na promociju Luckey-ija... Do sada sam već negde uzeo metalnu kutiju sa oznakom Lucky Silver koju sam poklonio jednom drugaru... Učestvovao sam u nekoliko anketa Winstona (Philip Moris).... Dosadnjakovići. :lol: Gde god se okreneš Winston... A pre koji mesec su ljudi iz Philip Morrisa (tačnije dve vrlo simpatične cice) poklanjali fine metalne L&M upaljače...

Da li ste protiv ovakvog navlačenja potrošača ili rado primate takve poklone, čak i u slučaju da traže lične informacije da bi vam ih dali?
 
Artinve:
ja bih ti rekao, ali se palshim da dajem licne podatke... za koga radish?

nisu ti anketari bas toliko strasni..
meni jedna teta svake godine dodje na vrata da pita dal moze da radi anketu i mama uvek mene poturi.. :)
marlboro light, jednu paklu dnevno..
ne ucestvujem u nagradnim igrama jer uvek zaboravim da posaljem kovertu.. :)
 
marlboro light,lucky...prelazim paklu dnevno...ali cu uskoro da krenem sa svojo taktikom ostavljanja-cuo sam da u apotekama postoje neke honeyrose cigare,bez tih glavnih stetnih materija,sa detelinom(!?!)umesto duvana.posle mesec dana mozes da ostavis pljuge..jel neko cuo za ovo/probao?
 
Ranije Lucky bilo koji, uchestvovala u kilo i po njihovih nagradnih igara, dobila tri Piatnik/Lucky shpila karata, nabavila zimus srebrnu limenku, nabavila u sredu obe nove limenke (manijak i kolekcionar, nema goreg). Godinu dana se nije javljao niko (ochekivala sam da ce me od saog starta zasuti raznoraznim propagandnim materijalom), a zimus mi poslashe promo pakovanje mekog lakija i laki silver. Hvala im.
Vec neko vreme pushim Best mentol, pola pakle do paklu dnevno.
 

Back
Top