BESPLATNI saveti !!!

The_411

Zainteresovan član
Poruka
178
Mozda nisu najbolji ili najpametniji,ali savet dobro dodje(bar neki dobro dodju)
Pa ako zelite savet vi pitajte,a i ako ne zelite svejedno pitajte. :D
Nebitno u vezi cega,ljubavi,posla,kozmetike..................
 
Pa zavisi od fotelje,ako je kao moja stolica ne daj boze da ti se to desi!A prevrtati se po krevetu u nadi da ces zaspati to je dosadno.Dakle ako si u mogucnosti namesti komp blizu kreveta tako da mozes da kuckas i koristis komp iz kreveta sto ja licno cesto radim....
 
The_411:
Pa zavisi od fotelje,ako je kao moja stolica ne daj boze da ti se to desi!A prevrtati se po krevetu u nadi da ces zaspati to je dosadno.Dakle ako si u mogucnosti namesti komp blizu kreveta tako da mozes da kuckas i koristis komp iz kreveta sto ja licno cesto radim....

zasto ovo meni nije nikad palo na pamet...?!?!? :-?

sutra menjam raspored u sobi... :D
 
Saču ti kažem... Ako kažeš od 7 do 13 jajca su mučkovi...
I ako svaka koka slegne po 3 jaja dnevno - to mu dođe 6 jaja dnevno. To pomnožimo sa 30...

Dakle 30x6=180...

Ako uzmemo da je 7 >= broj mućaka <= 13, to znači da...

7/180 >= procenat mućaka <= 13/180
0,04 >= procenat mućaka <= 0,07

I iz toga sledi da se procenata mućaka kreće negde između 4 i 7 procenata.

Idi, bwe... Zar sve ja treba da računam. :D Pa ti si Saveta, ne ja. :P
 
Draga Saveta,
pisem ti prvi put u nadi da ces mi pomoci.Redovno gledam tvoju emisiju i skupljam samolepljive slicice za album "Baba Saveta i vatreni pendrek".Imam cak i onu slicicu kada sa tvojim obozavaocima skaces u prazan bazen pun peska.Za nju sam menjao cak 6 slicica, ali nema veze, vredelo je.Pa imam jedno pitanje za tebe.Da li mozes da mi pomognes?
 
Nemogu,kupi novi album naslov je Kad se savetnik iznervira na one koji ga zezaju
slicica br.1 Krv na sve strane
slicica br.2 Raskomadan covek..................

Gryphon@:ne nisam,samo mi je dosadno i volim da se pravim pametna......... :)
 
The_411:
Iluzionista@: Da li pise da sam matematicar?Ne! A ti mani se vise te farme kokosaka i kupuj jaja (kokosija) u prodavnici,na pijaci ili gde ih vec kupuju..........

Kako da manem kokoške... :shock: Jel' ćuješ ti sebe šta pričaš? Ti ne znaš da su u poljeprivredi velike pare? :? Pih... Slaba vajda od tebe večeras. :(
 

Back
Top